За зменшення ставки працівникам медзакладів «на папері» штрафуватимуть

Держпраці готова приймати скарги

За зменшення «на папері» ставки працівникам медзакладів штрафуватимуть

Керівники закладів охорони здоров’я (ЗОЗ), щоб не виплачувати лікарям базову зарплату, яку встановив Уряд, іноді формально переводять працівників на 0,75 чи 0,5 ставки. При цьому медики й надалі продовжують працювати повний робочий час.

Пільги та компенсації медиків

Така ситуація є порушенням трудового законодавства. Якщо медичний працівник потрапив у таку ситуацію, він має право звернутися зі скаргою до регіонального управління Держпраці.

Якщо фахівці Держпраці встановлять, що керівництво формально перевело медпрацівника на неповний робочий день, а фактично він працює повний, керівник ЗОЗ сплатить штраф — 65 000 грн за кожного працівника.

За зменшення «на папері» ставки працівникам медзакладів штрафуватимутьСкачайте інструкцію з охорони праці для лікаря загальної практики — сімейного лікаря

Під час перевірки Держпраці не розголошує особу заявника

Нагадаємо: із 1 січня 2022 р. державні та комунальні ЗОЗ повинні дотримувати вимог постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12.01.2022 № 2. Документ передбачає підвищення базового рівня заробітної плати для лікарів і медичних сестер.

Розмір нарахованої заробітної плати медичним працівникам ЗОЗ державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці розраховують від встановленої Урядом базової зарплати на рівні:

  • не менше ніж 20 000 грн — для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в ЗОЗ;
  • не менше ніж 13 500 грн — для фахівців з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти та першим (бакалаврським) рівнем вищої медичної освіти.

Якщо лікар чи медсестра працює неповний робочий день або тиждень, їх заробітна плата розраховуватиметься пропорційно до відпрацьованого часу.

Запровадження неповного робочого часу є зміною істотних умов праці. Роботодавець повинен повідомити про це працівників не менше, ніж за два місяці (ст. 32 КЗпП).

Якщо неповний робочий час встановлюється за бажанням працівника, то попереджувати працівника за два місяці не потрібно, і неповний робочий час може бути запроваджений з будь-якого моменту.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді