Уряд оновив вимоги для виробників будівельної продукції

Низка нових положень вже набула чинності

Уряд оновив вимоги для виробників будівельної продукції

Уряд опублікував постанову «Деякі питання надання будівельної продукції на ринку» від 23.12.2021 № 1458 (далі — Постанова), яка врегульовує низку питань щодо надання будівельної продукції на ринку та затверджує нові процедури для виробників.

Вимоги з охорони праці на будівельному майданчику

Документ спрямований на практичну реалізацію положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» від 02.09.2020 № 850-IX, який імплементує в Україні положення Регламенту ЄС № 305/2011 щодо будівельної продукції.

Уряд оновив вимоги для виробників будівельної продукціїЯк відбувається залучення підрядних організацій до будівельних робіт

Постанова затвердила:

  • форму декларації показників будівельної продукції;
  • інструкцію зі складання декларації показників будівельної продукції;
  • порядок розроблення та прийняття національних документів України з визначення прийнятності;
  • вимоги щодо компетентності органів з визначення технічної прийнятності;
  • випадки суттєвих експлуатаційних характеристик, у яких посилання на відповідні регламентні технічні специфікації є необов’язковим.

Документ набуде чинності з 1 січня 2023 року.

Окремі положення Постанови набрали чинності з дня опублікування. Вони стосуються:

  • систем оцінки та перевірки стабільності показників будівельної продукції;
  • розроблення і прийняття національних документів з визначення прийнятності, а також висновку про технічну прийнятність.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7831

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86397

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді