Схвалено Національний план вакцинації-2022

План розроблено для профілактики поширення COVID-19

Схвалено Національний план вакцинації-2022

Кабмін ухвалив Національний план вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 на 2022 рік.

Як подати заявку на колективну вакцинацію

Національний план вакцинації передбачає, що загальна стратегія вакцинації проти COVID-19 полягатиме:

  • у ревакцинації бустерною дозою тих, хто вже отримав базовий курс щеплення в 2021 році;
  • вакцинації тих, хто не отримав жодної дози;
  • щепленні дітей і підлітків віком від 12 до 18 років.

До кінця 2022 року обласні та Київська міська державні адміністрації мають забезпечити вакцинацію неповнолітніх і не менше ніж 70% дорослого населення, зокрема 80% осіб у віці 60+. Особливо йдеться про тих, хто перебуває у групі ризику.

Державні адміністрації мають забезпечити належне функціонування центрів вакцинації населення, постійних і тимчасових пунктів щеплень на базі медичних закладів. Зокрема, використовуватимуться виїзні вакцинальні сесії в організованих колективах і за місцем проживання / перебування.

Схвалено Національний план вакцинації-2022Скачайте інструкцію з безпеки життєдіяльності під час карантину

Нацплан також передбачає, що регіональні міжвідомчі координаційні комісії затверджуватимуть регіональні плани з вакцинації на 2022 рік.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Склад автомобільної аптечки

Правильно укомплектована автомобільна аптечка може врятувати чиєсь життя. У статті розповідаємо, які види автомобільних аптечок існують, яким має бути вміст аптечки для транспортних засобів, де її зберігати та яка відповідальність за відсутність аптечки.
64455

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5309

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
67176

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40407

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді