Перевірки з пожежної безпеки: як мінімізувати ризики

Опануйте новий курс від Вищої школи Охорони праці та отримайте знання від експертів у галузі пожежної безпеки, які допоможуть не наразитися на штрафи під час перевірки.

Викладачі Вищої школи Охорони праці підготували для вас новий курс, який допоможе успішно підготуватися до перевірок з пожежної безпеки. Набір у першу групу, що розпочне навчання 1 березня 2022 року, вже стартував!

Перевірки з пожежної безпеки: як мінімізувати ризики

Хочу стати одним із перших учасників

Програма курсу включає такі теми:

  1. Обов’язки з пожежної безпеки.
  2. Перевірки з пожежної безпеки. Вимоги до приміщень.
  3. Системи протипожежного захисту.
  4. Джерела протипожежного водопостачання.
  5. Документація з питань пожежної безпеки.
  6. Інструктажі та навчання з питань пожежної безпеки.
  7. Дії під час пожежі на підприємстві.

Наші викладачі:

  • Ірина Шкарівська — адвокат, начальник юридичного відділу ТОВ «Компанія «Ліберті Україна»;
  • Олександр Довмантович — інженер з охорони праці Цифрового видавництва Експертус;
  • Валентина Коновалова — шеф-редактор Експертус Охорона праці.

Загальний обсяг курсу «Перевірки з пожежної безпеки: як мінімізувати ризики» — 42 години. Навчання відбувається дистанційно, у зручний для Вас час та у зручному для Вас темпі. Проходити курс можна з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер).

Навчальну програму потрібно пройти від початку і до кінця та завершити тестуванням за розділами і підсумковим тестом.

Після закінчення навчання учасники програми отримають сертифікат від Цифрового видавництва Експертус!

Перевірки з пожежної безпеки: як мінімізувати ризики

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах є обов’язковою для виконання всіма працівниками підприємства й поширюється на всі приміщення та кабінети підприємства. У ній встановлено основні вимоги до забезпечення пожежної безпеки в будівлі. Завантажте зразок інструкції, розроблений експертом, та за потреби адаптуйте документ до умов вашого підприємства.
48058

Системи протипожежного захисту

До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
22410

Правила пожежної безпеки

Основним нормативно-правовим актом з питань пожежної безпеки є Правила пожежної безпеки в Україні. Які саме вимоги пожежної безпеки встановлені в Правилах, що потрібно знати роботодавцям, аби не потрапити під дію штрафів, — відповіді у статті.
69028

Пожежні гідранти на підприємстві

При пожежі треба діяти швидко, тому важливо, щоб пожежне обладнання було справним, а доступ до нього — вільним. У статті розповімо про вимоги до утримання пожежних гідрантів, які зобов’язані знати власники підприємств, на території яких вони встановлені.
9026

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50305

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді