Залучення підрядника до робіт на території підприємства у березневому номері журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 03/2015)

На прохання читачів у журналі «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 03/2015) опубліковано статтю про організаційні заходи з безпеки праці у разі залучення підрядника до робіт на території підприємства з орієнтовним переліком обов’язків замовника та підрядника щодо таких заходів на об’єкті будівництва

На прохання читачів у журналі «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 03/2015) опубліковано статтю про організаційні заходи з безпеки праці у разі залучення підрядника до робіт на території підприємства з орієнтовним переліком обов’язків замовника та підрядника щодо таких заходів на об’єкті будівництва.

Читайте продовження статті про безпечну експлуатацію стрічкових вантажних конвеєрів з практикумом-тестом за матеріалами обох частин (частина I — у №02/2015). Для підприємств, де експлуатують конвеєри, знадобиться Інструкція з охорони праці для машиніста конвеєра.

Стаття про умови праці працівників, які використовують у роботі персональні комп’ютери, — відповідь на запитання читачів щодо умов праці та заходів безпеки працівників, що працюють з ПК.

І досі йде жваве обговорення змін у Правилах улаштування електроустановок. Ознайомтеся з Переліком чинних глав та розділів ПУЕ, а також порівнянням нової редакції глави 1.2 розділу 1 із попередньою, яка втратила чинність. Нагадуємо, що повний текст розділів 1 та 2 вже завантажено в експертно-правову систему «Експертус Охорона праці». Поки ваші колеги шукають нову редакцію ПУЕ, ви можете використовувати ці правила у роботі! На черзі — порівняння глави 1.3 розділу 1 та поява у системі інших розділів ПУЕ.

Дізнайтеся з березневого номера, як розслідувався нещасний випадок, який трапився з працівником на виробництві внаслідок незадовільного стану здоров’я.

Також для вас у журналі:

  • довідкова таблиця щодо встановлення скороченої тривалості робочого тижня за роботу із шкідливими умовами праці електромонтерам з ремонту та обслуговування електроустаткування;
  • консультація про пільги та компенсації рентгенлаборантам і молодшим медичним сестрам з догляду за хворими у рентгенівських відділеннях;
  • судова практика щодо відшкодування одноразової допомоги та моральної шкоди внаслідок нещасного випадку;
  • відповіді на ваші запитання.

Повний зміст журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці» (№ 03/2015)>>>

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21325

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14366

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
651

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді