Держгірпромнагляд інформує: стан травматизму на виробництві з 09 по 15 березня 2015 року

У період з 09 по 15 березня на підприємствах України смертельно травмовано 7 осіб

У період з 09 по 15 березня на підприємствах України смертельно травмовано 7 осіб:

  • 3 особи — на підприємствах Київської області;
  • по 1 особі — на підприємствах Житомирської, Львівської, Одеської та Чернігівської областей.

Випадки травмування сталися:

  • у хімічній промисловості та на підприємствах транспорту загинуло по 2особи;
  • в енергетиці, машинобудуванні та в агропромисловому комплексі — по 1особі.

З початку березня на підприємствах України смертельно травмовано 11 осіб, за аналогічний період 2014 року загинуло 19 осіб (зменшення на 8 випадків або на 42%).

За даними оперативного обліку, з початку року на підприємствах України смертельно травмовано 74 особи, за аналогічний період 2014 року загинуло 97 осіб (зменшення на 23 випадки або на 24%).

У тому числі, з початку року, внаслідок ведення бойових дій загинуло 7 осіб (за аналогічний період 2014 року не було загиблих внаслідок ведення бойових дій).

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40310

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді