Верховна Рада підтримала зміни до трудового законодавства

21 вересня депутати ВРУ прийняла в першому читанні законопроєкти, що вносять зміни до трудового законодавства

Верховна Рада підтримала за основу законопроєкти про зміни в трудовому законодавстві

Законопроєкт № 5161 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості» передбачає врегулювання взаємовідносин працівників і роботодавців у випадку, коли неможливо заздалегідь визначити види, обсяги та періоди виконання роботи, зокрема роботи фрилансерів.

Як укласти колективний договір

Документ пропонує ввести нову особливу форму трудового договору — трудовий договір з нефіксованим робочим часом. Сторони такого договору за домовленістю можуть визначати необхідність і час залучення працівника до роботи, її обсяг та режим виконання. При цьому оплата праці відбувається виключно за той час, коли працівник фактично виконує роботу.

Водночас працівник зможе більш вільно планувати свою роботу, не прив’язуючись до одного роботодавця та робочого графіку підприємства, планувати свою діяльність залежно від поставлених йому завдань.

Важливо, що працівник отримає всі права та гарантії, передбачені законодавством про працю, зокрема щодо режиму роботи, часу відпочинку, порядку прийняття на роботу та звільнення з неї, виплати заробітної плати. Законопроєкт також передбачає гарантовану мінімальну кількість оплачуваних годин на місяць.

Законопроект № 5266 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників», пропонує оновити законодавство про колективні договори.

Документ передбачає, зокрема, такі нововведення:

  • роботодавці зобов’язані повідомляти профспілки про заплановане масове звільнення;
  • всі працівники мають право укладати колективні договори, зокрема ті, хто працює у роботодавців — фізичних осіб;
  • роботодавець зобов’язаний інформувати працівників про умови колективного договору не лише до початку їхньої роботи, а також, якщо договір укладений пізніше та коли до нього вносяться зміни;
  • строк дії умов колективного договору — не більше року в разі реорганізації, зміни власника юридичної особи, відокремленого структурного підрозділу юридичної особи. Колективний договір зберігає чинність протягом усього строку проведення ліквідації роботодавця.

Крім цього, у чинному законодавстві з'являться норми, які забороняють дискримінацію в оголошеннях з працевлаштування. Особи, що зазнали дискримінації, матимуть право звернутися до суду із заявою про відновлення порушених прав, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Законопроєкт вводить заборону на необґрунтовану відмову в прийнятті на роботу, тобто відмова без будь-яких мотивів або з підстав, що не стосуються кваліфікації чи професійних якостей працівника. На вимогу особи, якій відмовили в прийнятті на роботу, роботодавець зобов’язаний письмово повідомити про причину такої відмови.

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40081

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7923

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86399

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58939

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді