Електронний документообіг в системі управління охороною праці

Проєкт урядового наказу про впровадження електронного документообігу в СУОП відкрито для ознайомлення.

Електронний документообіг: відкрито для ознайомлення проєкт урядового наказу

Міністерство економіки України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» (далі — Порядок).

Яка документація з охорони праці має бути на підприємстві

Цей документ підготували для того, щоб зменшити державне регулювання економічної діяльності суб’єктів господарювання. Крім того, проєкт наказу має визначити єдиний порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці як альтернативний чинному законодавству з охорони праці варіант.

На думку урядовців, впровадження електронного документообігу допоможе економити час і підвищить продуктивність суб’єктів господарювання, а також покращить внутрішню і зовнішню комунікацію. Крім того, електронний документообіг в системі управління охороною праці має забезпечити безперервне проведення навчання та інструктажів онлайн в умовах пандемії.

Аби пересвідчитися в такому позитивному ефекті, уряд планує що три роки проводити статистичне дослідження результативності регуляторного акта. Для цього проводитимуть опитування представників суб’єктів господарювання та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Впродовж місяця підприємці можуть висловлювати свої пропозиції та зауваження до проєкту акта. Їх приймають за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;

e-mail: [email protected];

факс/тел.: (044) 279-05-52.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5218

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66192

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40310

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді