Електронний документообіг в системі управління охороною праці

Проєкт урядового наказу про впровадження електронного документообігу в СУОП відкрито для ознайомлення.

Електронний документообіг: відкрито для ознайомлення проєкт урядового наказу

Міністерство економіки України оприлюднило проєкт наказу «Про затвердження Порядку впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці» (далі — Порядок).

Яка документація з охорони праці має бути на підприємстві

Цей документ підготували для того, щоб зменшити державне регулювання економічної діяльності суб’єктів господарювання. Крім того, проєкт наказу має визначити єдиний порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці як альтернативний чинному законодавству з охорони праці варіант.

На думку урядовців, впровадження електронного документообігу допоможе економити час і підвищить продуктивність суб’єктів господарювання, а також покращить внутрішню і зовнішню комунікацію. Крім того, електронний документообіг в системі управління охороною праці має забезпечити безперервне проведення навчання та інструктажів онлайн в умовах пандемії.

Аби пересвідчитися в такому позитивному ефекті, уряд планує що три роки проводити статистичне дослідження результативності регуляторного акта. Для цього проводитимуть опитування представників суб’єктів господарювання та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні.

Впродовж місяця підприємці можуть висловлювати свої пропозиції та зауваження до проєкту акта. Їх приймають за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;

e-mail: [email protected];

факс/тел.: (044) 279-05-52.

Джерело: Державна служба України з питань праці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21291

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14325

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
625

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4838

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді