Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Оприлюднено проєкт постанови, що обмежить період експлуатації обладнання, яке не пройшло оцінку відповідності вимогам регламенту

Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднило проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 р. № 1186».

Яка документація СОП має бути на підприємстві

Документ пропонує внести зміни до п. 2 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту шумового випромінювання у навколишнє середовище від обладнання, що використовується ззовні приміщень» стосовно періоду експлуатації обладнання.

Наразі у тексті документа зазначено:

«Надання на ринку та/або введення в експлуатацію обладнання, що було введено в обіг до дня набрання чинності цією постановою, не може бути заборонено чи обмежено з причин невідповідності такого обладнання всім або окремим вимогам Технічного регламенту, затвердженого цією постановою».

Проєкт постанови ж пропонує вводити в обіг обладнання без проведення його оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту лише до 01.01.2022 р.

Документ розміщено на офіційному вебсайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Тут можна проголосувати за чи проти цього законопроєкту, а також залишити свій коментар.

Технічний регламент шумового випромінювання: уряд готує уточнення Скачайте декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресами:

Міністерство економіки України, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2,
департамент технічного регулювання та інноваційної політики;
тел.: (044) 596-67-81;
e-mail: [email protected]

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011,
e-mail: [email protected]

Зауважимо, Технічний регламент набув чинності 11.03.2021. Він передбачає обов’язкове залучення до проведення робіт з оцінки відповідності певних видів обладнання призначеного органу з оцінки відповідності.

Джерело: Управління Держпраці у Вінницькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
112672

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
108827

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2946

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
38152

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді