Державна служба України з надзвичайних ситуацій у листі від 19.02.2015 № 03-2564/261 повідомляє, що відповідно до Статуту Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту ДСНС України, затвердженого наказом ДСНС України від 03.07.2014 № 359, одним із напрямів його діяльності є ведення реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної та техногенної безпеки
Державна служба України з надзвичайних ситуацій у листі від 19.02.2015 № 03-2564/261 повідомляє, що відповідно до Статуту Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту ДСНС України, затвердженого наказом ДСНС України від 03.07.2014 № 359, одним із напрямів його діяльності є ведення реєстру нормативно-правових актів з питань пожежної та техногенної безпеки, який розміщено на сайті: http://www.undicz.mns.gov.ua.
У цьому реєстрі зазначено усі чинні нормативно-правові акти з питань пожежної безпеки, у т. ч. Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України, затверджені спільним наказом Міносвіти та МВС від 30.09.98 № 348/70, зареєстровані в Мін’юсті 17.12.98 за № 800/3240.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець