Держпраці роз’яснила, чи проводити атестацію робочих за умовами праці підприємствам у скрутному фінансово-економічному стані

Підприємство через нестачу коштів не може вчасно провести атестацію робочих місць за умовами праці. Що про це говорить закон?
Держпраці роз’яснила, чи проводити атестацію робочих за умовами праці підприємствам у скрутному фінансово-економічному стані


Атестація робочих місць за умовами праці проводиться атестаційною комісією, склад і повноваження якої визначаються наказом по підприємству, організації, в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж один раз на п’ять років (п. 4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.92 р. № 442 зі змінами).

У зв’язку з численними зверненнями підприємств, установ та організацій щодо неможливості своєчасного проведення чергової атестації робочих місць за умовами праці через брак коштів для фінансування відповідних санітарно-гігієнічних досліджень, з метою запобігання необґрунтованому позбавленню працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, належних їм пільг і компенсацій, та згідно з пунктом 4 постанови КМУ від 01.08.92 № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці», було розроблено наказ Міністерства праці та соціальної політики від 21.08.2000 №205 «Про затвердження Роз’яснення про проведення атестації робочих місць за умовами праці в окремих випадках».

▶ Шкідливі умови праці на підприємстві: що повинен робити роботодавець ◀

Управління Держпраці у Миколаївській області наголошує, що Наказ № 205 мав тимчасовий характер і його застосування поширювалося як виняток на підприємствах, де склався скрутний фінансово-економічний стан з незалежних від них причин, що мало підтверджуватися відповідними документами.

Поняття «скрутний фінансово-економічний стан підприємства» законодавством України не визначено. Критеріїв та умов надання такого статусу підприємствам не передбачено, що може призвести до зловживань з боку роботодавців з метою певної економії коштів на проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Наказом Мінсоцполітики від 05.06.2014 р. №361 бул скасувало Наказ № 205.

Таким чином, атестація робочих місць за умовами праці має проводитися відповідно до вимог законодавства незалежно від фінансового стану підприємства.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
45315

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
13183

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
20895

Як оформити графік проведення атестації

Перед проведенням атестації керівник підприємства видає відповідний наказ. Як додаток до нього оформлюють графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. У статті ви знайдете зразок оформлення такого графіка.
10816

Комісія з атестації робочих місць за умовами праці

Атестаційна комісія — це колегіальний орган, створений для вирішення всіх питань, які стосуються атестації робочих місць на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, як створюють атестаційну комісію, хто входить до її складу, які функціональні обов’язки вона виконує.
9800

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді