Мінекономіки оприлюднило проєкт Мінімальних вимог безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки

Встигніть ознайомитися та надіслати свої пропозиції й зауваження.

Мінекономіки оприлюднила проєкт Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки


Згідно з обліковими даними та інформації від територіальних органів Держпраці суб’єктами господарювання експлуатується понад 1000 одиниць атракціонної техніки, віднесеної до обладнання підвищеної небезпеки.

Проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки» (далі — Проєкт) спрямовано на визначення вимог щодо безпечної експлуатації атракціонної техніки, забезпечення працівників під час виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних робіт, технічного обслуговування атракціонної техніки належними, безпечними і здоровими умовами праці.

Домедична допомога потерпілому за підозри на травму хребта

▶ СКАЧАТИ ПАМ'ЯТКУ ◀

Реалізація Проєкту сприятиме підвищенню рівня безпеки технологічних процесів, поліпшенню умов праці, посилить вимоги до регламентації безпечних методів роботи працівників суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність під час експлуатації атракціонної техніки, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків і професійних захворювань.

Пропозиції та зауваження до Проєкту приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

  • Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
  • e-mail: [email protected];
  • тел.: (044) 289-40-74.

Джерело: Держпраці

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Вимоги безпеки до робочого місця водія

Кожний водій до початку роботи має переконатися у безпечному стані свого робочого місця. Дізнайтеся, яким вимогам безпеки має відповідати робоче місце водія.
7729

Заходи із підготовки підприємства до роботи у весняно-літній період

Шкідливі й небезпечні фактори виробництва, ризики на робочих місцях у теплий та холодний період року різні. Тому завчасно розробіть на підприємстві заходи, що допоможуть підготуватися до роботи у весняно-літній період.
1809

Як захистити працівників від переохолодження

Які негативні наслідки може мати вплив низьких температур та хто в зоні ризику, як надати домедичну допомогу при переохолодженні та відмороженні, що допоможе захистити працівників від переохолодження? Відповіді на ці та інші актуальні питання — у статті.
4884

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді