Мінекономіки оприлюднило проєкт Мінімальних вимог безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки

Встигніть ознайомитися та надіслати свої пропозиції й зауваження.

Мінекономіки оприлюднила проєкт Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки


Згідно з обліковими даними та інформації від територіальних органів Держпраці суб’єктами господарювання експлуатується понад 1000 одиниць атракціонної техніки, віднесеної до обладнання підвищеної небезпеки.

Проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки» (далі — Проєкт) спрямовано на визначення вимог щодо безпечної експлуатації атракціонної техніки, забезпечення працівників під час виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних робіт, технічного обслуговування атракціонної техніки належними, безпечними і здоровими умовами праці.

Домедична допомога потерпілому за підозри на травму хребта

▶ СКАЧАТИ ПАМ'ЯТКУ ◀

Реалізація Проєкту сприятиме підвищенню рівня безпеки технологічних процесів, поліпшенню умов праці, посилить вимоги до регламентації безпечних методів роботи працівників суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність під час експлуатації атракціонної техніки, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків і професійних захворювань.

Пропозиції та зауваження до Проєкту приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

  • Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
  • e-mail: [email protected];
  • тел.: (044) 289-40-74.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
32

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
397

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11894

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
63

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді