Мінекономіки оприлюднило проєкт Мінімальних вимог безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки

Встигніть ознайомитися та надіслати свої пропозиції й зауваження.

Мінекономіки оприлюднила проєкт Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки


Згідно з обліковими даними та інформації від територіальних органів Держпраці суб’єктами господарювання експлуатується понад 1000 одиниць атракціонної техніки, віднесеної до обладнання підвищеної небезпеки.

Проєкт наказу Мінекономіки «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі під час експлуатації атракціонної техніки» (далі — Проєкт) спрямовано на визначення вимог щодо безпечної експлуатації атракціонної техніки, забезпечення працівників під час виконання монтажних, налагоджувальних, ремонтних робіт, технічного обслуговування атракціонної техніки належними, безпечними і здоровими умовами праці.

Домедична допомога потерпілому за підозри на травму хребта

▶ СКАЧАТИ ПАМ'ЯТКУ ◀

Реалізація Проєкту сприятиме підвищенню рівня безпеки технологічних процесів, поліпшенню умов праці, посилить вимоги до регламентації безпечних методів роботи працівників суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм, які здійснюють діяльність під час експлуатації атракціонної техніки, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків і професійних захворювань.

Пропозиції та зауваження до Проєкту приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

  • Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14;
  • e-mail: [email protected];
  • тел.: (044) 289-40-74.

Джерело: Держпраці

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114660

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8800

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1466

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді