Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що уряд продовжить карантин, однак дещо послабить обмежувальні заходи.
⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник
Міністр охорони здоров’я на брифінгу заявив: «На найближчому засіданні уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано рівнем захворюваності, який є і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба».
Водночас, за словами М. Степанова, карантинні заходи будуть пом’якшені. Зокрема, йдеться про те, щоб дозволити громадянам гуляти в парках.
«Ці прогулянки будуть чітко обмежені щодо кількості осіб, щодо засобів індивідуального захисту під час прогулянок, і будуть дуже чіткі критерії виставлені в цій постанові», — зауважив міністр.

Міністр охорони здоров’я
Максим Степанов
До того ж планується відкрити для відвідування музеї і бібліотеки, але також із чіткими застереженнями щодо дотримання карантинних обмежень, пов’язаних, зокрема, із дотриманням дистанції, наявністю засобів індивідуального захисту. Проводитиметься термоскринінг на вході до закладів.
Піклуйтеся про себе та своїх працівників
Передбачена також низка інших пом’якшень карантинних заходів, які, за інформацією М. Степанова, будуть чітко регламентовані урядовим рішенням.
Джерело: Укрінформ
Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
Особливості охорони праці неповнолітніх завжди були актуальними для роботодавців. Зі статті ви довідаєтеся: які умови прийняття на роботу неповнолітніх осіб, який час відпочинку для неповнолітніх передбачає законодавство, скільки має тривати робочий час для неповнолітніх, як звільнити неповнолітнього працівника.
В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
Для того, щоб не допустити несанкціонованих перевірок, на підприємстві заводять Журнал реєстрації заходів державного нагляду (контролю). Ведення його — добровільне. Скачайте бланк Журналу реєстрації перевірок установленого зразка, щоб бути готовим до приходу контролерів.