Кабмін продовжить карантин до 12 травня

Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що уряд продовжить карантин, однак дещо послабить обмежувальні заходи.

⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник

Міністр охорони здоров’я на брифінгу заявив: «На найближчому засіданні уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано рівнем захворюваності, який є і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба».

Водночас, за словами М. Степанова, карантинні заходи будуть пом’якшені. Зокрема, йдеться про те, щоб дозволити громадянам гуляти в парках.

«Ці прогулянки будуть чітко обмежені щодо кількості осіб, щодо засобів індивідуального захисту під час прогулянок, і будуть дуже чіткі критерії виставлені в цій постанові», — зауважив міністр.

Кабмін продовжить карантин до 12 травня

Міністр охорони здоров’я
Максим Степанов

До того ж планується відкрити для відвідування музеї і бібліотеки, але також із чіткими застереженнями щодо дотримання карантинних обмежень, пов’язаних, зокрема, із дотриманням дистанції, наявністю засобів індивідуального захисту. Проводитиметься термоскринінг на вході до закладів.

Передбачена також низка інших пом’якшень карантинних заходів, які, за інформацією М. Степанова, будуть чітко регламентовані урядовим рішенням.

Джерело: Укрінформ

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25371

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11597

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108428

Дотримуємось правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються різдвяні та новорічні свята, на багатьох підприємствах встановлюють новорічні ялинки та прикрашають приміщення. Водночас варто не забувати про правила пожежної безпеки під час зимових свят. Про те, яких заходів вжити, — далі у статті.
3974

Які штрафи передбачені за порушення правил пожежної безпеки

Порушникам вимог пожежної безпеки слід готуватися до відповідальності за свої дії. Про те, які саме штрафи за порушення вимог пожежної безпеки передбачені у чинному законодавстві в 2024 році, — далі.
24544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді