Очільник МОЗ Максим Степанов повідомив, що уряд продовжить карантин, однак дещо послабить обмежувальні заходи.
⚡ Засоби індивідуального захисту: що має знати кожен медпрацівник
Міністр охорони здоров’я на брифінгу заявив: «На найближчому засіданні уряду МОЗ буде виносити постанову щодо продовження дії карантину. Продовжувати ми збираємося до 12 травня. Це продовження викликано рівнем захворюваності, який є і тією небезпекою, яку несе коронавірусна хвороба».
Водночас, за словами М. Степанова, карантинні заходи будуть пом’якшені. Зокрема, йдеться про те, щоб дозволити громадянам гуляти в парках.
«Ці прогулянки будуть чітко обмежені щодо кількості осіб, щодо засобів індивідуального захисту під час прогулянок, і будуть дуже чіткі критерії виставлені в цій постанові», — зауважив міністр.
Міністр охорони здоров’я
Максим Степанов
До того ж планується відкрити для відвідування музеї і бібліотеки, але також із чіткими застереженнями щодо дотримання карантинних обмежень, пов’язаних, зокрема, із дотриманням дистанції, наявністю засобів індивідуального захисту. Проводитиметься термоскринінг на вході до закладів.
Піклуйтеся про себе та своїх працівників
Передбачена також низка інших пом’якшень карантинних заходів, які, за інформацією М. Степанова, будуть чітко регламентовані урядовим рішенням.
Джерело: Укрінформ
Що потрібно знати роботодавцям про залучення працівників до роботи у вихідні та святкові дні під час воєнного стану. Читайте статтю та «озброюйтесь» новим законодавчими нормами.
Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
Аудит роботи суб’єкта господарювання проводиться за декількома напрямами, зокрема, оцінюється наявність і повнота документації, стан обладнання і робіт та інше. Дізнайтеся, як провести внутрішній аудит охорони праці.
За результатами інспекційного відвідування інспектор складе акт, а якщо виявить порушення законодавства про працю — припис про їх усунення. Як надати відповідь на припис про усунення порушень інспектора праці? Скористайтеся підготовленим нашим експертом зразком відповіді як орієнтиром.