З 02.02.2020 діють нові штрафи у сфері праці

10 МЗП за неоформленого працівника і попередження для юросіб та ФОП 1-3 груп, а також новий механізм нарахування штрафу за порушення інших вимог законодавства про працю. Це деякі зміни оновленої редакції КЗпП.

З 02.02.2020 почала діяти оновлена редакція Кодексу законів про працю — Закон України від 12.12.2019 № 378-IX. Звертаємо увагу на статтю 265 КЗпП, у якій визначена відповідальність роботодавця — юрособи чи ФОП — у сфері праці. Адже її істотно змінили.

Перевіряємо стан охорони праці на підприємствіА у Вас є всі необхідні документи?

Парламент ухвалив закон про зменшення штрафів ще 12 грудня 2019 року, але чинності він тоді не набрав. Після того, як 11 січня Рада розглянула цей закон у сесійній залі, у ньому, окрім штрафів, з’явилися норми щодо звільнення держслужбовців.

У новому законі визначено, кого саме та за яких умов не оштрафують. Це стосується юросіб чи ФОП — платників єдиного податку 1-3 групи. Якщо неоформлених працівників у них виявлять вперше, то оголосять попередження. За повторне порушення доведеться сплатити штраф — 30 МЗП.

Яка відповідальність чекає на порушників вимог із охорони праці

Решта роботодавців за вперше виявлених неоформлених працівників має одразу сплачувати штраф — 10 МЗП, або 47 230 грн. А за повторне порушення протягом 2 років — 30 МЗП. Тоді як раніше штраф для всіх був 30 МЗП і для першого, і для повторного порушення.

За недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці відтепер доведеться платити менше — 2 МЗП замість 10 МЗП за кожного працівника, чиї права порушені.

Зменшили і штраф за недопуск чи перешкоджання перевірці з метою виявлення неоформлених працівників — зі 100 до 16 МЗП. Тобто сума штрафу — 75 567 грн.

Важлива новація Кодексу — механізм нарахування штрафів за «порушення інших вимог законодавства про працю». Розмір штрафу — 1 МЗП, але за кожне порушення. До цього за всі порушення, не передбачені в статті 265 КЗпП, разом штрафували на 1 МЗП.

Після виявлення порушення виносять припис на їхнє усунення. Якщо виконати припис у потрібний строк, то роботодавець не отримає штраф за порушення в оплаті праці, недотримання гарантій тих, хто проходить військову службу, та за інші порушення.

А у випадку зі штрафами за неоформлених працівників і перешкоджання перевірці, їх доведеться сплатити незалежно від того, чи оперативно будуть усунені всі порушення. Та є одна особливість: якщо 50% штрафу сплатити протягом 10 днів від моменту отримання постанови про фінансові санкції, Держпраці вважатиме цей штраф погашеним.

Звертаємо увагу, що штрафи накладають здебільшого після перевірок Держпраці та органів місцевого самоврядування.

Адміністративна та кримінальна відповідальність фахівця з ОП: судова практика

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати адміністративно-громадський контроль за станом охорони праці

Одним із основних видів контролю за станом охорони праці на підприємстві є триступеневий адміністративно-громадський контроль. Хто та як має його організувати? Чи обов’язково всім підприємствам дотримуватись триступеневої схеми контролю, — роз'яснюємо у статті.
20391

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
88336

Цивільний захист на підприємстві

Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
25573

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Скачайте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
11774

Планові перевірки Держпраці

Щорічні перевірки Держпраці — привід для хвилювання на багатьох підприємствах. Вони відбуваються згідно з планом, який затверджує відомство. Дізнайтеся більше, як формуються ці плани та які корективи у законодавство внесені у зв'язку з воєнним станом.
108491

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді