Затверджено новий Техрегламент обладнання, що працює під тиском

Виробництво обладнання, що працює під тиском, гармонізують з правилами ЄС.

Нагадаємо, діють нові Правила охорони праці при експлуатації обладнання, що працює під тиском.

З метою усунення технічних бар’єрів в торгівлі з ЄС Кабмін затвердив новий Техрегламент обладнання, що працює під тиском.

Відповідна постанова «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском» прийнята на засіданні Кабміну 16 січня.

Технічним регламентом передбачено підвищення безпеки і конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва через ідентичність вимог безпеки, а також спрощення процедур взаємного визнання результатів робіт за оцінкою відповідності і прийнятності промислових товарів (АСАА).

Скачати Таблицю періодичності технічних оглядів посудин, що працюють під тиском

Затверджено новий Техрегламент обладнання, що працює під тиском

Оновлені правила поширюватимуться на нове обладнання, введене в експлуатацію після набуття чинності нормативним актом.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Роботодавець повинен подбати про організацію безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві та розробити й затвердити відповідну організаційно-технологічну документацію. Як правильно це зробити — далі у статті.
26115

Наказ про призначення особи, відповідальної за газове господарство

Визначити обов'язки працівників, які відповідатимуть на підприємстві за технічний стан, безпечну експлуатацію газового господарства та за облік використаного природного газу допоможе наказ про призначення особи, відповідальної за газове господарство.
9487

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
4426

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
86071

Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою

Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
5278

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді