Без атестації робочих місць – жодних пільг

Однак винятки все ж є. Наприклад, окремі категорії працівників можуть претендувати на додаткову відпустку. Що для цього потрібно?

За роботу із шкідливими та важкими умовами праці працівникам надають пільги й компенсації за результатами атестації робочих місць за умовами праці (далі — атестація), адже лише на підставі лабораторних досліджень можна зарахувати робоче місце до категорії із шкідливими умовами праці.

Якщо ж працівник виконує роботу, пов’язану з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням (а також працює в особливих умовах), йому надають щорічну додаткову відпустку.

Без атестації робочих місць – жодних пільг Як визначають тих, хто має право на таку відпустку? Який документ це встановлює? Відповідь у Довіднику.

Однак у законодавстві надано лише перелік виробництв, робіт, професій і посад працівників, яким надають щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці.

Конкретну тривалість відпустки встановлюють колективним або трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах

Чи потрібно проводити атестацію робочих місць за умовами праці, якщо підприємство має дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки? Чи потрібно проводити позачергову атестацію робочих місць за умовами праці у разі, якщо на базі діючого підприємства планують створити нове?

На ці та інші питання відповідає експерт із охорони праці у статті про атестацію робочих місць у Довіднику.

Вебінар ОП

Статті за темою

Усі статті за темою

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
45315

Протокол засідання атестаційної комісії

Кожне засідання атестаційної комісії оформлюють відповідними протоколами. Щоб зекономити свій час, скачайте наведені у статті зразки протоколів та скористайтеся ними, коли проводитимете на підприємстві атестацію робочих місць.
13183

Наказ про результати атестації робочих місць

За результатами атестації робочих місць за умовами праці видається наказ про її результати. Скачайте готовий зразок наказу про результати атестації робочих місць та за потреби адаптуйте його до особливостей вашого підприємства.
20895

Як оформити графік проведення атестації

Перед проведенням атестації керівник підприємства видає відповідний наказ. Як додаток до нього оформлюють графік проведення атестації робочих місць за умовами праці. У статті ви знайдете зразок оформлення такого графіка.
10816

Комісія з атестації робочих місць за умовами праці

Атестаційна комісія — це колегіальний орган, створений для вирішення всіх питань, які стосуються атестації робочих місць на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, як створюють атестаційну комісію, хто входить до її складу, які функціональні обов’язки вона виконує.
9800

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді