Правительство согласовало порядок назначения повышенных пенсий за счет предприятий

Соответствующие изменения в постановление Кабмина от 18 июля 2007 года № 937 внесены 31 января.

Порядок назначения пенсий за счет средств предприятий и организаций отдельным категориям работников по результатам аттестации рабочих мест по условиям труда согласован с Законом «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно повышения пенсий».

Так, согласовано назначение пенсий отдельным категориям лиц в зависимости от условий труда по результатам аттестации рабочих мест за счет средств предприятий и организаций. Теперь предприятия выплатят таким работникам повышенные пенсии.

Такие пенсии назначаются не ранее чем за 10 лет до достижения пенсионного возраста.

Напомним, что Закон «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно повышения пенсий» вступил в силу 11 октября.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

На які пільги та компенсації мають право медичні працівники

Держава забезпечує право медпрацівників на пільги та компенсації. Однак не завжди заклад охорони здоров’я надає їх своїм працівникам у повному обсязі. Стаття допоможе реалізувати право медичних працівників на пільги й компенсації і не заплутатися в законодавстві.
11166

Пенсія за віком на пільгових умовах

Законодавством України у галузі пенсійного забезпечення передбачається можливість отримання особами пільгових пенсій за віком. Таке право виникає у працівників, зайнятих на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці. Що потрібно знати про пільгові пенсії у 2023 році — розповідає експерт.
49706

Особливості призначення пільгової пенсії працівникам, зайнятим на підземних роботах

Працівники, які були зайняті повний робочий день на підземних і відкритих гірничих роботах, мають право на пільгову пенсію. На яких умовах вона призначається та які документи потрібно подати — читайте далі.
2595

Хто з 2018 року отримав право на пільгову пенсію

У 2016 році Уряд скоротив Списки № 1 і № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, а в липні 2017 року увів нові позиції та уточнив наявні. Змінені редакції Списків чинні з 01.01.2018. Хто з першого січня здобув право на пільгову пенсію? Як зараховують до пільгового стажу роботу у шкідливих і важких умовах до 01.01.2018 – читайте про це далі.
997

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді