Состоялось первое заседание Совместной рабочей комиссии сторон для ведения коллективных переговоров и подготовки проекта Генерального соглашения между Правительством, работодателями и профсоюзами на новый срок.
Стороны одобрили регламент работы Совместной рабочей комиссии, согласовали структуру будущего Соглашения и достигли согласия относительно трехлетнего срока его действия.
На сегодня начата работа по созданию трехсторонних рабочих групп по разработке текста нового Соглашения по отдельным блокам вопросов:
- общие, заключительные положения, социальный диалог;
- развитие экономики и отечественного производства, рост производительной занятости;
- оплата труда;
- достойные условия труда и социальная защита работников.
Рабочие группы обещают начать работу по наработке текста нового Генерального соглашения уже в феврале.
Напомним, Генеральное соглашение на 2016-2017 годы было подписано 23 августа 2016 года.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
Що робити роботодавцю, якщо на території підприємства працівника покусали собаки? Дізнайтеся, чому це вважається нещасним випадком, та які дії має вжити роботодавець