Нещасний випадок чи самогубство: в Ужгороді розслідують загибель слюсаря-ремонтника

Зранку 6 грудня 57-річний слюсар-ремонтник КП «Водоканал м. Ужгорода» виліз по металевій драбині на стіну між насосним та грабарним приміщеннями з наміром, імовірно, покінчити життя самогубством.

Спроби колег переконати його відмовитися від цих намірів виявилися марними – чоловік зіскочив зі стіни заввишки 12 метрів. Внаслідок падіння він отримав смертельні травми.

В Управлінні Держпраці у Закарпатській області створена спеціальна комісія з розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, яку очолив начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об'єктах підвищеної небезпеки Віталій Ляхович. Обставини цього випадку і причини, що спонукали чоловіка до скоєння такого вчинку, наразі встановлюються.

Нещасний випадок чи самогубство: в Ужгороді розслідують загибель слюсаря-ремонтника Читайте також:

За інформацією Держпраці у Закарпатській області

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Розслідування пожеж

В яких нормативних актах встановлено порядок розслідування пожеж, як здійснюється облік пожеж та визначаються матеріальні збитки від них — розповідаємо у статті.
11495

Журнал реєстрації аварій

Усі аварії, які сталися на виробництві, мають реєструються у журналі реєстрації аварій. Скачайте бланк такого журналу.
2600

Які послуги можуть отримати потерпілі на виробництві

Законодавець передбачив право потерпілих унаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг. Розповідаємо, про які саме послуги йдеться та який порядок їх надання.
581

Розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки

Діє новий Порядок розслідування аварій на об’єктах підвищеної небезпеки. Дізнайтеся, як створити комісію з розслідування аварії на об’єктах підвищеної небезпеки та про її обов'язки, а також скачайте Акт розслідування обставин та причин аварії.
1159

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
39045