Держпраці затвердила план заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2018 рік

Державна служба України з питань праці наказом від 30 листопада 2017 року № 137 затвердила План заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2018 рік.

План затверджено згідно з ч.1 ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 5.04.2007 № 877-V.

Скачати План заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2018 рік 

Держпраці затвердила план заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2018 рік

Скачати Наказ по Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Держпраці на 2018 рік

Держпраці затвердила план заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2018 рік

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План перевірок Держпраці на 2024 рік

Планові заходи державного нагляду здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду. Завантажте План графік перевірок Держпраці на 2024 рік та перевірте, чи є у ньому ваше підприємство.
13270

Перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників

Ефективна робота з профілактики виробничого травматизму на виробництві залежить від належної підготовки, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. Провести перевірку знань допоможе орієнтовний перелік питань для перевірки знань з охорони праці працівників підприємства, підготовлений експертом
50160

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС

Інструкція з охорони праці для оператора АЗС є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з охорони праці для заправника при виконанні робіт згідно з його обов’язками. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
19432

Контроль за станом охорони праці на підприємстві

Контроль за станом охорони праці на підприємстві є одним із складових елементів системи управління охороною праці підприємства. Контроль спрямований на виявлення відхилень від норм в умовах праці та перевірку виконання працівниками своїх обов’язків у сфері охорони праці. Дізнайтеся, які бувають основні види контролю за станом охорони праці на підприємстві, з якою періодичністю їх проводять, та якими документами супроводжується контроль.
58420

Всесвітній день охорони праці

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2024 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
102952

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді