Кабмін зацікавлений в нарощуванні видобутку українського вугілля за умов повної безпеки праці шахтарів

Уряд зацікавлений в нарощуванні видобутку українського вугілля, але вимагає при цьому повного дотримання правил безпеки роботи шахтарів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Кабмін зацікавлений в нарощуванні видобутку українського вугілля за умов повної безпеки праці шахтарів Читайте також: Право на мінімальну пенсію шахтаря

Володимир Гройсман зауважив, що наразі в країні є затверджена Стратегія розвитку вугільної галузі, яка дає відповідь на більшість питань.

«Втім, ми вважаємо, що є потреба провести дискусії в Парламенті, визначити, скільки коштів потрібно, якими будуть пріоритети, – зазначив Глава Уряду. – Я точно можу сказати – ми зацікавлені в збільшенні добування українського вугілля. Імпортоване вугілля порушує нам баланс міжнародної торгівлі. Але умова – безпека шахтарів. І тут я готовий до пошуку правильних рішень в стінах Парламенту».

Джерело: Урядовий портал

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оформити акт-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

У статті наводимо приклад Акта-допуску на виконання робіт підвищеної небезпеки на території підприємства (структурного підрозділу, дільниці), який ви можете адаптувати до умов вашого підприємства.
3620

Вимоги безпеки під час робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи з підвищеною небезпекою, які потребують обов’язкових заходів безпеки. Наша стаття допоможе організувати роботи на висоті безпечно, правильно оформити наряд-допуск, провести інструктажі працівникам, уникнути помилок при виборі засобів захисту.
80768

Журнал реєстрації нарядів допусків на виконання робіт з підвищеною небезпекою

Роботодавець зобов’язаний вести журнал реєстрації нарядів-допусків на проведення робіт з підвищеною небезпекою. У статті ви знайдете інформацію про ведення такого журналу та зможете скачати відповідну форму.
4232

Перевезення небезпечних вантажів

Небезпечні вантажі становлять потенційну загрозу для людини й навколишнього середовища. У статті ви знайдете відповіді на такі питання: що таке небезпечний вантаж, чим укомплектувати транспортні засоби, що перевозять такий вантаж, які документи оформити та які вимоги до виробничого персоналу
11247

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також скачуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
113739