Уряд зацікавлений в нарощуванні видобутку українського вугілля, але вимагає при цьому повного дотримання правил безпеки роботи шахтарів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.
Читайте також: Право на мінімальну пенсію шахтаря
Володимир Гройсман зауважив, що наразі в країні є затверджена Стратегія розвитку вугільної галузі, яка дає відповідь на більшість питань.
«Втім, ми вважаємо, що є потреба провести дискусії в Парламенті, визначити, скільки коштів потрібно, якими будуть пріоритети, – зазначив Глава Уряду. – Я точно можу сказати – ми зацікавлені в збільшенні добування українського вугілля. Імпортоване вугілля порушує нам баланс міжнародної торгівлі. Але умова – безпека шахтарів. І тут я готовий до пошуку правильних рішень в стінах Парламенту».
Джерело: Урядовий портал
Суб’єкти господарської діяльності мають розробляти і затверджувати план локалізації і ліквідації аварій для кожного об’єкта підвищеної небезпеки, який вони експлуатують або планують експлуатувати. У статті ви знайдете зразок такого плану.
Вплив небезпечних та шкідливих виробничих факторів на працівників може бути різним залежно від типу фактора, його інтенсивності та тривалості дії. Роботодавець зобов’язаний усунути шкідливі та небезпечні виробничі фактори або мінімізувати їхній вплив до гранично-допустимих значень, встановлених у санітарних нормах, правилах і нормативно-технічній документації. Які вирізняють шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них — далі у статті.
Роботи з підйомником, на виконання яких потрібен наряд-допуск, визначені у законодавстві. Однак роботодавець може розширити перелік таких робіт та затвердити його відповідним наказом. У статті розповімо, в яких випадках наряд-допуск на виконання робіт з підйомником обов'язковий і як правильно його заповнювати.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
Які бувають засоби захисту у надзвичайних ситуаціях та які обов’язки мають суб’єкти господарювання щодо забезпечення працівників індивідуальними засобами — розповідає експерт.