На офіційному сайті Державної служби України з питань праці оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна»
Проект наказу Мінсоцполітики «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна» розроблено Держпраці відповідно до статті 43 Конституції України та ЗУ «Про охорону праці», оскільки чинні на сьогодні Правила техніки безпеки і виробничої санітарії на підприємствах по зберіганню та переробці зерна Міністерства хлібопродуктів СРСР, затверджені наказом Мінхлібопродуктів СРСР від 18.04.1988 № 99 (НПАОП 15.0-1.01-88) потребують перегляду та доопрацювання з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України.
Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:
Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; факс/тел.: (044) 279-05-52.
Скачати документи:
- АРВ
- Додаток 1
- Додаток 2
- Додаток 3
- Додаток 4
- Наказ
- Пояснювальна записка
- Правила
Скачати усі файли одним архівом

Роботи та устаткування підвищеної небезпеки
Ознайомтеся з правилами оформлення та зберігання журналу реєстрації нарядів-допусків на виконання вогневих робіт
Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.