Проект наказу «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна»

На офіційному сайті Державної служби України з питань праці оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна»

Проект наказу Мінсоцполітики «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна» розроблено Держпраці відповідно до статті 43 Конституції України та ЗУ «Про охорону праці», оскільки чинні на сьогодні Правила техніки безпеки і виробничої санітарії на підприємствах по зберіганню та переробці зерна Міністерства хлібопродуктів СРСР, затверджені наказом Мінхлібопродуктів СРСР від 18.04.1988 № 99 (НПАОП 15.0-1.01-88) потребують перегляду та доопрацювання з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом 1-го місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: [email protected]; факс/тел.: (044) 279-05-52.

Скачати документи:

  1. АРВ
  2. Додаток 1
  3. Додаток 2
  4. Додаток 3
  5. Додаток 4
  6. Наказ
  7. Пояснювальна записка
  8. Правила

Скачати усі файли одним архівом

Проект наказу «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна»

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати підприємство до можливих аварійних ситуацій в енергомережі

Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
108

Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях

Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
22592

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14372

Лісосічні роботи: організація безпечних умов праці

Як організувати безпечне проведення лісосічних робіт, за яких погодних умов дозволено проводити такі роботи та якими знаками безпеки позначати місця їх виконання. Про все це, а також про основні причини травмування працівників лісової галузі та про профілактику нещасних випадків — далі у статті.
11745

Як експлуатувати газові балони

Безпечна експлуатація газових балонів залежить від багатьох чинників. У статті розповімо, як заповнювати, транспортувати та зберігати, як проводити техогляд, як навантажувати та розвантажувати балони з газами.
23143

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді