Кабмін врегулював питання накладання штрафів на бізнес за несвоєчасну подачу звітності через хакерську атаку

На засіданні Уряду, яке відбулося 04.07.2017, було запропоноване рішення щодо врегулювати питання стягування з підприємств штрафів за несвоєчасну подачу звітності через масштабну хакерську атаку на корпоративні та державні мережі, яка сталася 27-го червня 2017 року.

Представляючи відповідне рішення Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив, що воно оформлене в спеціальний законопроект, ухвалення якого дозволить захистити підприємства. 

«Будемо вносити короткий закон, який дасть можливість уникнути цієї відповідальності усім тим, хто внаслідок хакерської атаки, яка пішла по Україні та усьому світу, не зміг вчасно подати звітність. Маємо захищати бізнес і допомагати йому», – зазначив Глава Уряду.

Також Служба безпеки України оприлюднила Рекомендації щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача.

Скачати Рекомендації СБУ

Кабмін врегулював питання накладання штрафів на бізнес за несвоєчасну подачу звітності через хакерську атаку

Нагадаємо

27.06.2017 сталася масштабна кібератака, яка порушила роботу багатьох підприємств та державних установ. Станом на сьогодні всі стратегічні підприємства, в тому числі підприємства з забезпечення безпеки держави, працюють в штатному режимі.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1503

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59349

Яким має бути режим праці та відпочинку водіїв на підприємстві

Робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, вимагає підвищеної концентрації уваги, що часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Тому так важливо правильно урегулювати робочий час та час відпочинку водіїв.
41053