7 березня в Києві на будівництві загинув працівник, якого придавило металевою конструкцією

Сьогодні (07.03.2017) до контактного центру поліції Києва надійшло повідомлення про нещасний випадок на будівництві.

«Чоловік допомагав колегам перемістити металеву конструкцію вагою близько тонни, якою його придушило. Розпочато кримінальне провадження.

На лінію 102 від лікаря надійшло повідомлення про те, що на території підприємства на вулиці Пост-Волинській стався нещасний випадок. Працівник – 42-річний житель Київської області – допомагав колегам перемістити один із механізмів вагою близько тонни на інше місце. Важка конструкція упала на чоловіка, внаслідок чого він отримав смертельні травми.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Правоохоронці встановлюють обставини події» – повідомляє  відділ комунікації поліції Києва.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70427

Наказ про своєчасне повідомлення про нещасні випадки

Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
19858

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
47624

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді