Дистанційна робота: ознайомлення з актами підприємства та технікою безпеки

853

Запитання

Як має відбуватися ознайомлення працівника з актами підприємства та технікою безпеки під час дистанційної роботи?

Відповідь

Держпраці роз’яснила, як ознайомити працівника з колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку та провести йому інструктаж із техніки безпеки, якщо його приймають на роботу дистанційно під час карантину.

Дистанційна робота: ознайомлення з актами підприємства та технікою безпеки

Дистанційна й надомна робота: нові виклики для служби охорони праці

Якщо неможливо ознайомити працівника особисто з колективним договором, правилами внутрішнього трудового розпорядку, можете зробити це за допомогою технічних засобів — наприклад, електронною поштою, телефоном, відеозв’язком.

Інструктажі та перевірку знань можете провести дистанційно — за допомогою сервісів відеоконференцій.

Щоб отримати підтвердження про ознайомлення, можете використати електронний цифровий підпис (за наявності).

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
76994

Організація вступного інструктажу з питань охорони праці на підприємстві

Вступний інструктаж з охорони праці є обов’язковим для кожного, без винятку, працівника. Приступати до роботи, не прослухавши цей інструктаж, — заборонено. Про які особливості проведення вступного інструктажу з охорони праці на робочому місці потрібно знати — розповідає експерт.
131922

Відмітка про проходження вступного інструктажу

Відмітка про проходження вступного інструктажу з питань охорони праці на наказі про прийняття на роботу допоможе зафіксувати факт, що новоприйнятий працівник пройшов вступний інструктаж.
799

Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці

Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
178591

Інструктажі з електробезпеки

Роботодавець зо­бо­в’я­заний регулярно вживати заходів безпеки, щоб унеможливити або мінімізувати ризики виникнення пожежі й ураження працівників електричним струмом. Один із головних заходів — проводити інструктажі, навчання та перевірку знань працівників із питань електробезпеки. Більше про інструктажі з електробезпеки — дізнайтеся зі статті.
12815