Документи для виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю потерпілого

507

Запитання

Які документи потрібно надати Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України для отримання допомоги?

Відповідь

Відповідно до пункту 2.7. Порядоку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 27 квітня 2007 р. № 24, для здійснення страхувальником виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю потерпілого страхувальник разом із заявою-розрахунком до робочого органу виконавчої дирекції Фонду подає:

  • копія листка непрацездатності (завірена страхувальником або працівником робочого органу виконавчої дирекції Фонду на підставі оригіналу);
  • акт про нещасний випадок за формою Н-1 (якщо стався нещасний випадок пов’язаний з виробництвом);
  • акт (спеціального) розслідування нещасного випадку (аварії), що стався (сталася), за формою Н-5 (якщо такий складався);
  • акт розслідування хронічного професійного захворювання за формою П-4 (якщо таке встановлено);
  • довідка про середню заробітну плату (доход), згідно з додатком 2 до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1266;
  • витяг з табеля обліку робочого часу потерпілого, завірений страхувальником.

Скачати бланк Заяви-розрахунку

Документи для виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю потерпілого

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці жінок в Україні

Які вимоги висуває трудове законодавство до охорони праці жінок? Чи можна працювати вночі або підіймати вантажі? Усі відповіді та актуальні документи — в одному матеріалі! Завантажуйте шаблони та нормативи з охорони праці жінок в один клік.
37037

Особливості використання праці жінок у нічний час

В Україні проголошено рівність між чоловіками та жінками у їхньому праві на працю та винагороду за неї. Утім закон обмежує, а подекуди й забороняє роботу жінок у нічний час. Детальніше про обмеження праці жінок на роботах у нічний час та відповідальність за їх недотримання — у статті.
10199

Доплата за шкідливі умови праці 2025

Чинним законодавством передбачені пільги та компенсації за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Зі статті ви дізнаєтеся, як нараховується доплата за шкідливі умови праці, якими нормативно-правовими актами це регулюється та яка відповідальність чекає на тих, хто порушує вимоги щодо призначення доплат.
1463