Планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту
Переглядів: 1204
Запитання
Як відбувається планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту?
Відповідь
Планування діяльності єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЦЗ) визначено статтею 130 Кодексу цивільного захисту України. Для організації діяльності єдиної державної системи цивільного захисту КМУ, Радою міністрів АРК, центральними органами виконавчої влади, місцевими держадміністраціями, органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання розробляються та затверджуються відповідно до вимог законодавства:
- план реагування на надзвичайні ситуації (далі – НС). Такий план повинен розроблятися в масштабі України, галузі, АРК, області, міста, району, району у місті, суб’єкта господарювання. В свою чергу, суб’єктами господарювання з чисельністю працюючого персоналу до 50 осіб (включно) розробляється та затверджується інструкція щодо дій персоналу підприємства у разі загрози або виникнення НС;
- план локалізації і ліквідації наслідків аварій на об’єктах підвищеної небезпеки;
- план ЦЗ на особливий період. Як і план реагування на НС, план ЦЗ розробляється у масштабі України, галузі, АРК, області, міста, району, району у місті, а також суб’єкта господарювання, який продовжує роботу у воєнний час та який віднесено до категорії ЦЗ;
- план основних заходів ЦЗ України на рік;
- план основних заходів ЦЗ функціональних і територіальних підсистем та їх ланок на рік;
- план проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків НС державного рівня у мирний час або відповідні заходи в мобілізаційних планах щодо проведення такої цільової мобілізації. Розробляється на всіх рівнях.
Пожежна безпека на підприємстві
12
21
18
149
272
429
Статті за темою
Усі статті за темоюЗразок наказу про надання щорічної основної відпустки
Для надання будь-якої відпустки необхідно видати наказ на відпустку. У статті наводимо два варіанти оформлення наказу на щорічну основну відпустку. Оберіть форму документа, який підходить саме вам.
101925
Внеснення змін до локальних нормативних актів з охорони праці
Про особливості роботи з локальними документами підприємства, зокрема, як правильно вносити зміни до локальних нормативних актів з охорони праці, — дізнайтеся зі статті
8136
Наказ про запровадження температурного скринінгу працівників
У статті ви знайдете зразок наказу про запровадження температурного скринінгу на підприємстві
3451
Заохочення працівників до дотримання правил безпеки
Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
939
Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві
Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64534