Шевчук Леонід

Шевчук Леонід
викладач охорони праці навчально-курсового комбінату «Професіонал-Фаст», Фастів

Статті автора

Организация вводного инструктажа по вопросам охраны труда на предприятии
Вводный инструктаж по охране труда обязателен для каждого, без исключения, работника. Приступать к работе, не прослушав этот инструктаж, запрещено. О каких особенностях проведения вводного инструктажа по охране труда на рабочем месте нужно знать, — рассказывает эксперт.
13013
Організація вступного інструктажу з питань охорони праці на підприємстві
Вступний інструктаж з охорони праці є обов’язковим для кожного, без винятку, працівника. Приступати до роботи, не прослухавши цей інструктаж, — заборонено. Про які особливості проведення вступного інструктажу з охорони праці на робочому місці потрібно знати — розповідає експерт.
132598
Заповнюємо журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці
Зі статті ви дізнаєтеся, як вести журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці у 2023 / 2024 роках та які існують вимоги до заповнення журналу реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці. Також ви зможете скачати бланк журналу та зразок його заповнення.
179773
Журнал регистрации инструктажей по охране труда на рабочем месте
Из статьи вы узнаете, как вести журнал регистрации инструктажей по вопросам охраны труда на рабочем месте в 2023 / 2024 годах и какие требования к заполнению журнала регистрации инструктажей по охране труда на рабочем месте. Также вы сможете скачать бланк журнала и образец его заполнения.
34131
Приказ об организации обучения и проверки знаний по вопросам охраны труда на предприятии
Скачайте образец приказа об организации обучения и проверки знаний по вопросам охраны труда на предприятии, разработанный экспертом. Адаптируйте приказ к условиям вашего предприятия.
794

Відповіді на запитання автора