Повторний інструктаж через місяць після прийняття на роботу

1822
Автор
викладач охорони праці навчально-курсового комбінату «Професіонал-Фаст», Фастів

Запитання

У лютому прийняли на роботу нового працівника, провели з ним вступний і первинний інструктажі. У березні за планом — раз на півроку — будемо проводити повторний інструктаж із іншими працівниками. Чи проводити повторний інструктаж новоприйнятому працівнику?

Відповідь

Повторний інструктаж проводять, щоб працівник повторив і закріпив знання, які здобув під час первинного інструктажу на робочому місці, а також отримав відповіді на запитання, що постали у нього, коли він виконував функціональні обов’язки.

Повторний інструктаж через місяць після прийняття на роботу

Як проводити повторний інструктаж

Відповідно до вимог розділу 6 Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15, новоприйнятому працівнику повторний інструктаж проводять:

У цьому випадку новоприйнятому працівникові доцільно провести повторний інструктаж разом з іншими працівниками, у березні. Тоді в подальшому при проведенні повторного інструктажу не потрібно буде підлаштовуватися під кожного працівника. Типове положення цього не забороняє.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці

Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
85766

Журнал реєстрації інструктажів з безпеки руху

Ведення Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху — вимога законодавства. У статті ви можете скачати бланк Журналу реєстрації інструктажів з безпеки руху, а також приклад його заповнення.
16089