Цивільний захист: інформація для населення на випадок надзвичайної ситуації

1394
Автор
експерт із питань пожежної та техногенної безпеки, Київ

Запитання

У статусі підприємства зазначено, що всі надзвичайні ситуації, які можуть бути викликані ним, — «об’єктового рівня». За результатами математичного моделювання аварія не вийде за межі підприємства. Чи має підприємство розміщувати інформацію про заходи безпеки та поведінки населення на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру?

Відповідь

До завдань і обов’язків суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту, зокрема, належить розміщення інформації про заходи безпеки та відповідну поведінку населення у разі виникнення аварії (п. 3 ч. 1 ст. 20 КЦЗ).

Цивільний захист: інформація для населення на випадок надзвичайної ситуації

Цивільний захист на підприємстві: як упровадити

Йдеться саме про населення, а не персонал об’єкта. Тому якщо небезпечні чинники будь-якої аварії, яка може статися на підприємстві, гарантовано не можуть вийти за його межі й вплинути на населення прилеглих територій, то розміщувати вищезазначену інформацію не обов’язково.

Цивільний захист: інформація для населення на випадок надзвичайної ситуаціїСкачайте посадову інструкцію фахівця з питань цивільного захисту

Щоб отримати офіційні роз’яснення із цього питання, зверніться до відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації або до консультаційного центру Головного управління ДСНС України у вашій області

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
112672

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
108827

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2946

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
38152