Рожков Анатолій

Рожков Анатолій
експерт з питань пожежної та техногенної безпеки, Київ

Статті автора

Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
19259
Як діяти у разі радіаційної небезпеки
Правильні дії у разі радіаційної аварії допоможуть вберегтися від наслідків викиду радіації. Головне – позбутися паніки і бути обізнаним. Наша стаття — вам у поміч.
16931
Средства защиты в чрезвычайных ситуациях
Какие существуют виды средств защиты в чрезвычайных ситуациях, какие обязанности у субъектов хозяйствования по обеспечению работников средствами индивидуальной защиты в чрезвычайных ситуациях, — рассказывает эксперт.
2332
Гражданская оборона на предприятии
Чтобы предотвратить чрезвычайные ситуации, ликвидировать их последствия и оказать помощь пострадавшим, организуйте на предприятии работу по гражданской обороне. В статье расскажем, какие именно мероприятия по гражданской обороне должны организовать на своих предприятиях субъекты хозяйствования.
3440
Цивільний захист на підприємстві
Для того, щоб запобігти надзвичайним ситуаціям, ліквідувати їх наслідки та надати допомогу потерпілим, організуйте на підприємстві роботу з цивільного захисту. У статті розповімо, які саме заходи цивільного захисту повинні забезпечити на своїх об’єктах суб’єкти господарювання.
23894
Як діяти, якщо надійшло повідомлення про замінування
Упродовж останніх років частішають випадки анонімних повідомлень про замінування різних об’єктів. Зазвичай загрозу вибуху не підтверджують. Однак траплялись випадки, коли правоохоронці знаходять справжні вибухові пристрої. Тож загроза цілком реальна. Тому не варто ставитися до таких повідомлень скептично, але й боятися їх не потрібно. Розберемося, як діяти у таких випадках.
7863

Відповіді на запитання автора