Оновлення наказів про призначення відповідальних осіб

4587
Автор

Шевчук Леонід

викладач охорони праці навчально-курсового комбінату «Професіонал-Фаст», Фастів

Запитання

Чи потрібно оновлювати накази про призначення відповідальних осіб у новому році?

Відповідь

У наказах про призначення відповідальних осіб зазвичай не визначають конкретний строк, на який призначають відповідальну особу. Тому такі накази щорічно не оновлюють.

Документація з охорони праці

Але якщо відповідальну особу призначили на конкретний період, наприклад на рік, то після його закінчення видайте новий наказ.

Новий наказ видають і в разі, якщо на підприємстві відбулися кадрові зміни й призначені раніше відповідальні особи з певних причин (звільнення, переведення на іншу посаду тощо) не можуть виконувати покладені на них функції.

Довідник спеціаліста з охорони праці

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливості утримання прибудинкової території взимку

Яких заходів повинен вжити роботодавець, щоб утримувати взимку прибудинкові території в належному стані? Якими нормативними актами керуватися? Дізнайтеся більше про те, які підготуватися до холодної пори року.
1640

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
59873