Пількевич Олександр

Пількевич Олександр
експерт із питань охорони праці та пожежної безпеки, адвокат, Київ

Статті автора

Інструкція з охорони праці під час робіт з ручним електрифікованим інструментом
Інструкція з охорони праці під час під час роботи з електроінструментом є нормативним документом, що містить обов’язкові вимоги з ОП під час робіт з ручним електрифікованим інструментом. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
18792
Зразок інструкції з охорони праці під час робіт на заточувальному верстаті
Інструкція з охорони праці для робіт на заточувальному верстаті — це нормативний документ, який містить обов’язкові вимоги з охорони праці під час робіт на заточувальному верстаті. Скачайте інструкцію та за потреби адаптуйте до умов вашого підприємства.
5993
Інструкція з охорони праці при роботі на персональному комп’ютері
Діяльність більшості працівників сучасних професій у виробничій сфері пов’язана з використанням комп’ютерної техніки. Скачайте інструкцію з охорони праці при роботі на ПК та ознайомте з нею працівників. За потреби адаптуйте інструкцію до умов вашого підприємства.
56818
Інструкція з охорони праці під час робіт на металорізальних верстатах
До роботи на металорізальних верстатах допускають осіб, не молодших 18 років, які мають відповідну кваліфікацію, пройшли медичний огляд, вступний інструктаж з охорони праці та інструктаж з охорони праці на робочому місці. Дізнайтеся, які ще вимоги з охорони праці існують під час робіт на металорізальних верстатах з інструкції.
5109
Инструкция по охране труда во время работ с ручным электрифицированным инструментом
Инструкция по охране труда во время работ с ручным электрифицированным инструментом является нормативным документом, содержащим обязательные требования по ОТ при выполнении работ с ручным электрифицированным инструментом. Скачайте инструкцию и при необходимости адаптируйте к условиям вашего предприятия.
1233

Відповіді на запитання автора