Порядок надання письмової згоди на транскордонне перевезення небезпечних відходів: постанова Кабміну

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Документ покликаний реалізовувати положення євроінтеграційного Закону про управління відходами та забезпечувати екологічну безпеку

Порядок надання письмової згоди на транскордонне перевезення небезпечних відходів: постанова КабмінуКабмін постановою від 17 вересня 2024 № 1067 затвердив Порядок надання письмової згоди (повідомлення) на транскордонне перевезення небезпечних відходів та висновку на транскордонне перевезення відходів (далі — Порядок № 1067).

Нормативні вимоги до перевезення небезпечного вантажу

Документ покликаний реалізувати положення євроінтеграційного Закону «Про управління відходами» від 20.06.2022 № 2320-IX та забезпечити екологічну безпеку під час транскордонних перевезень відходів.

Дія Порядку № 1067 поширюється на суб’єктів господарювання у сфері управління відходами, що планують перевозити:

  • небезпечні відходи;
  • побутові відходи;
  • залишки спалювання побутових відходів;
  • відходи пластику та його сумішей. Виняток — пластикові відходи, перевезення яких здійснюють на підставі висновку; їх перелік визначає додаток 3 до Порядку № 1067.

Порядок № 1067:

  • запроваджує уніфікований порядок надання письмової згоди (повідомлення) на перевезення небезпечних відходів і висновку на транскордонне перевезення відходів;
  • встановлює форми документів про транскордонне перевезення відходів; 
  • визначає перелік пластикових відходів, транскордонне перевезення яких здійснюється на підставі висновку;
  • скасовує низку нормативних актів. Зокрема, визнає такими, що втратили чинність, постанови КМУ від 13.07.2000 № 1120 та від 12.01.2022 № 9.

Порядок № 1067 набере чинності з дня його опублікування.

Джерело: Міндовкілля

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Впроваджуємо Правила внутрішнього трудового розпорядку

Правила внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) регулюють трудові відносини та є обов’язковими для усіх працівників підприємства. Під час інспектування фахівці Держпраці перевіряють, чи ознайомлені працівники з Правилами. Дізнайтеся, хто має розробити та ввести в дію ПВТР.
30126

План локалізації і ліквідації аварій для об’єктів підвищеної небезпеки

Суб’єкти господарської діяльності мають розробляти і затверджувати план локалізації і ліквідації аварій для кожного об’єкта підвищеної небезпеки, який вони експлуатують або планують експлуатувати. У статті ви знайдете зразок такого плану.
37586

Перевірка знань з охорони праці

Хто повинен проходити перевірку знань з охорони праці та з якою періодичністю? Як відбувається така перевірка? Які зміни в організації проведення перевірки відбулися під час карантину? Усі відповіді — далі в статті.
87463

Види вогнегасників

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
121729

Проєкти виконання робіт

Проєкт виконання робіт — це вид проєктно-технологічної документації, яка розробляється на основі робочої документації та проєкту організації будівництва і визначає та деталізує технологію, організацію й умови виконання будівельних робіт. У статті ви зможете скачати зразок ПВР.
46287

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді