Рішенню передувала низка підступних ударів росії, коли атакували прибулих на місце рятувальників

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що всі протоколи реагування для ДСНС буде змінено. Це сталося після низки подвійних ударів росії, коли мішенню ворога стали рятувальники, що прибули на місце першого удару.
ДСНС створила е-реєстри щодо аудиту пожежної і техногенної безпеки
Так, інструкцію з використання сил ДСНС було повністю переглянуто. Зміни стосуються інженерної техніки, спеціальної техніки і безпосередньо рятувальників. Зокрема, попри незручність, надзвичайники працюватимуть у великих бронежилетах, які мають закривати весь тулуб, щоб мінімізувати ризики.
Що ж до питань техніки, то має бути запущене власне виробництво, щоб закрити потреби ДСНС. Наприклад, зросла потреба у використанні великих кранів для розбору завалів, розрізання балок (такі двохсоттонні крани працюють у Харкові).
Крім того, стало суттєво більше рятувальників, які проводять висотні роботи (зі 150 на початку року до 500 зараз). Також зросла чисельність підрозділів для ліквідації наслідків на об'єктах нафтової та газової галузі.
Джерело: Кабінет Міністрів України
Ознайомтеся з правилами оформлення та зберігання журналу реєстрації нарядів-допусків на виконання вогневих робіт
Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.