Перегляд протоколів реагування ДСНС: більше уваги до безпеки рятувальників

Рішенню передувала низка підступних ударів росії, коли атакували прибулих на місце рятувальників

Перегляд протоколів реагування ДСНС: більше уваги до безпеки рятувальників

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що всі протоколи реагування для ДСНС буде змінено. Це сталося після низки подвійних ударів росії, коли мішенню ворога стали рятувальники, що прибули на місце першого удару.

ДСНС створила е-реєстри щодо аудиту пожежної і техногенної безпеки

Так, інструкцію з використання сил ДСНС було повністю переглянуто. Зміни стосуються інженерної техніки, спеціальної техніки і безпосередньо рятувальників. Зокрема, попри незручність, надзвичайники працюватимуть у великих бронежилетах, які мають закривати весь тулуб, щоб мінімізувати ризики.

Що ж до питань техніки, то має бути запущене власне виробництво, щоб закрити потреби ДСНС. Наприклад, зросла потреба у використанні великих кранів для розбору завалів, розрізання балок (такі двохсоттонні крани працюють у Харкові).

Крім того, стало суттєво більше рятувальників, які проводять висотні роботи (зі 150 на початку року до 500 зараз). Також зросла чисельність підрозділів для ліквідації наслідків на об'єктах нафтової та газової галузі.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Враховуємо небезпечні та шкідливі виробничі фактори

Вплив небезпечних та шкідливих виробничих факторів на працівників може бути різним залежно від типу фактора, його інтенсивності та тривалості дії. Роботодавець зобов’язаний усунути шкідливі та небезпечні виробничі фактори або мінімізувати їхній вплив до гранично-допустимих значень, встановлених у санітарних нормах, правилах і нормативно-технічній документації. Які вирізняють шкідливі виробничі фактори та засоби захисту від них — далі у статті.
228582

Газонебезпечні роботи

Які роботи належать до газонебезпечних, хто може виконувати такі роботи та коли потрібен наряд-допуск, які вимоги передбачені у законодавстві до виконання газонебезпечних робіт? Читайте статтю та працюйте безпечно!
29461

Вимоги до безпеки праці у будівництві

Охорона праці на будівництві має бути організована таким чином, щоб захистити як робітників, які виконують роботи на об’єкті, так і сторонніх осіб, котрі можуть опинитися біля будівельного майданчика. Держава чітко визначає нормативи та стандарти безпечної роботи, яких слід дотримуватися відповідним суб’єктам господарювання.
22583

Затверджуємо Перелік робіт з підвищеною небезпекою

На будь-якому підприємстві, діяльність якого передбачає виконання небезпечних робіт, потрібно затвердити перелік робіт з підвищеною небезпекою. Якою нормативною базою при цьому користуватися — підкажемо у статті.
16602

Наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки

Що таке наряд-допуск на виконання робіт підвищеної небезпеки? Хто його видає і коли він потрібен? Яку форму бланка обрати та як правильно оформити? Відповіді на ці та інші питання — у статті. А також завантажуйте розроблений експертом бланк наряду допуску.
126577

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді