Перегляд протоколів реагування ДСНС: більше уваги до безпеки рятувальників

Рішенню передувала низка підступних ударів росії, коли атакували прибулих на місце рятувальників

Перегляд протоколів реагування ДСНС: більше уваги до безпеки рятувальників

У Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що всі протоколи реагування для ДСНС буде змінено. Це сталося після низки подвійних ударів росії, коли мішенню ворога стали рятувальники, що прибули на місце першого удару.

ДСНС створила е-реєстри щодо аудиту пожежної і техногенної безпеки

Так, інструкцію з використання сил ДСНС було повністю переглянуто. Зміни стосуються інженерної техніки, спеціальної техніки і безпосередньо рятувальників. Зокрема, попри незручність, надзвичайники працюватимуть у великих бронежилетах, які мають закривати весь тулуб, щоб мінімізувати ризики.

Що ж до питань техніки, то має бути запущене власне виробництво, щоб закрити потреби ДСНС. Наприклад, зросла потреба у використанні великих кранів для розбору завалів, розрізання балок (такі двохсоттонні крани працюють у Харкові).

Крім того, стало суттєво більше рятувальників, які проводять висотні роботи (зі 150 на початку року до 500 зараз). Також зросла чисельність підрозділів для ліквідації наслідків на об'єктах нафтової та газової галузі.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті
87816

Безпека праці при звалюванні дерев

Під час звалювання дерев дуже важливо дотримуватися визначеної у законодавстві послідовності дій. Про те, як безпечно організувати роботи з видалення дерев і які нормативні документи визначають ці вимоги — далі у статті.
3967

Охорона праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Як забезпечується охорона праці під час безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт на підприємстві? Дізнайтеся, як розробити й затвердити відповідну організаційно-технологічну документацію, яких вимог законодавства дотримуватися.
27566

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді