Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.
Так, перелік національних стандартів включає:
ДСТУ EN 10207:2010 «Сталі для простих посудин, що працюють під тиском. Технічні вимоги постачання листів, штаб та прутків» (євростандарт — EN 10207:2005, ступінь відповідності згідно з ДСТУ 1.7:2001 — IDT);
ДСТУ 3692-98 «Повітрозбірники для повітряних стаціонарних компресорів загального призначення. Технічні умови».
Наказ буде опублікований в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти» та оприлюднений на власному сайті Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску, та їх текстів.
Відповідно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску» від 03.06.2010 № 198.
Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.08.2013 № 632, тобто 18.03.2014.
До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
Правила внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) регулюють трудові відносини та є обов’язковими для усіх працівників підприємства. Під час інспектування фахівці Держпраці перевіряють, чи ознайомлені працівники з Правилами. Дізнайтеся, хто має розробити та ввести в дію ПВТР.
Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
Під час спекотної погоди роботодавці зобов’язані забезпечити працівникам безпечні умови праці. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.