Затверджено Перелік національних стандартів для простих посудин високого тиску

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Так, перелік національних стандартів включає:

ДСТУ EN 10207:2010 «Сталі для простих посудин, що працюють під тиском. Технічні вимоги постачання листів, штаб та прутків» (євростандарт — EN 10207:2005, ступінь відповідності згідно з ДСТУ 1.7:2001 — IDT);

ДСТУ 3692-98 «Повітрозбірники для повітряних стаціонарних компресорів загального призначення. Технічні умови».

Наказ буде опублікований в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти» та оприлюднений на власному сайті Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску, та їх текстів.

Відповідно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску» від 03.06.2010 № 198.

Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.08.2013 № 632, тобто 18.03.2014.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
18995

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38087

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
122

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
15329

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22332

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді