Затверджено Перелік національних стандартів для простих посудин високого тиску

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Так, перелік національних стандартів включає:

ДСТУ EN 10207:2010 «Сталі для простих посудин, що працюють під тиском. Технічні вимоги постачання листів, штаб та прутків» (євростандарт — EN 10207:2005, ступінь відповідності згідно з ДСТУ 1.7:2001 — IDT);

ДСТУ 3692-98 «Повітрозбірники для повітряних стаціонарних компресорів загального призначення. Технічні умови».

Наказ буде опублікований в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти» та оприлюднений на власному сайті Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску, та їх текстів.

Відповідно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску» від 03.06.2010 № 198.

Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.08.2013 № 632, тобто 18.03.2014.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заходи безпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями

Вимоги безпеки під час використання сонячних батарей – важливий аспект охорони праці. Про основні небезпеки під час роботи із сонячними панелями та батареями, рекомендації щодо поводження з сонячними панелями та особливості дотримання вимог пожежної безпеки читайте у статті.
22

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23684

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36707

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10547

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32694

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді