Затверджено Перелік національних стандартів для простих посудин високого тиску

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України наказом від 10.12.2013 № 1455 затвердило Перелік національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску.

Так, перелік національних стандартів включає:

ДСТУ EN 10207:2010 «Сталі для простих посудин, що працюють під тиском. Технічні вимоги постачання листів, штаб та прутків» (євростандарт — EN 10207:2005, ступінь відповідності згідно з ДСТУ 1.7:2001 — IDT);

ДСТУ 3692-98 «Повітрозбірники для повітряних стаціонарних компресорів загального призначення. Технічні умови».

Наказ буде опублікований в наступному номері щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти» та оприлюднений на власному сайті Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких може сприйматися як доказ відповідності простих посудин високого тиску вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску, та їх текстів.

Відповідно втратив чинність наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про затвердження Переліку національних стандартів, які в разі добровільного застосування є доказом відповідності продукції вимогам Технічного регламенту безпеки простих посудин високого тиску» від 03.06.2010 № 198.

Наказ набирає чинності одночасно з набранням чинності постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28.08.2013 № 632, тобто 18.03.2014.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21313

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14359

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
642

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді