За інформацією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у період з 10 по 16 січня 2014 року на підприємствах України сталося 197 нещасних випадків.
За інформацією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у період з 10 по 16 січня 2014 року на підприємствах України сталося 197 нещасних випадків. Як наслідок: 201 особа постраждала, 27 — померло.
Найбільшу кількість нещасних випадків зафіксовано у Донецькій області — 54, по одному —у м. Севастополь, Тернопільській, Херсонській та Закарпатській областях.
Зареєстровано 3 нещасні випадки, в яких постраждали 2 і більше осіб.
7 осіб постраждали внаслідок групових нещасних випадків, 2 особи загинуло.
Всього надійшло 148 повідомлень про професійні захворювання (отруєння) за формою П-3.
Щоб недбальство не обернулось бідою, пам’ятайте: дотримання вимог безпеки на виробництві — запорука вашого життя та здоров’я!
Пройдіть тест до Дня охорони праці та діліться своїми результатами
Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
28 квітня відзначають День охорони праці в Україні. Щоб організовано провести День охорони праці 2025, підготуйте наказ про проведення заходів. У статті наводимо зразок такого наказу.
Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.