Порядок укладання та форми договору про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України затвердив порядок, який регламентує умови здійснення розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій.

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 18.12.2013 № 16 затверджено Порядок укладання договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та форми договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Розстрочення заборгованості здійснюється за заявою держпідприємства вугільної галузі. Строк розстрочення має складати не більше 60 календарних днів з дати укладання договору з відділенням виконавчої дирекції Фонду про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду.

Не розглядаються заяви, що надійшли пізніше ніж 90 календарних днів. Про це державне підприємство вугільної галузі повинно отримати письмове повідомлення.

На підставі заяви, акту звірки суми заборгованості, складеного у довільній формі, доданих до заяви документів, та проведеної юридичною службою виконавчої дирекції Фонду правової експертизи, відділення дирекції Фонду визначає суму заборгованості, яка підлягає розстроченню. Висновки правової експертизи викладаються у юридичному висновку до договору і підтверджуються підписом керівника цієї служби. Протягом 10 робочих днів з дня подання заяви укладається договір про розстрочення заборгованості.

Разом із заявою подаються такі документи:

1)      копії установчих документів, засвідчені в установленому законодавством порядку;

2)      копія довіреності на уповноважену особу для підписання договору (у разі необхідності), засвідчена в установленому законодавством порядку;

3)      копія наказів про призначення керівника та головного бухгалтера або особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку державного підприємства вугільної галузі, засвідчені в установленому законодавством порядку;

4)      витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (розширений), виданий не раніше як за 10 календарних днів до дати подання заяви.

На розстрочену суму заборгованості не нараховуються штрафні санкції (пеня), окрім випадків, коли договір підлягає розірванню. Про це виконавча дирекція Фонду повідомляє держпідприємство вугільної галузі за формою, яка наведена у цьому Порядку.

Постановою також затверджено Договір про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

У додатках до Порядку наведені:

  • Форма договору про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
  • Повідомлення про розірвання договору про розстрочення заборгованості;

 Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21313

Якими мають бути дії працівників під час повітряної тривоги

Як роботодавці мають діяти під час повітряної тривоги? Дізнайтеся, чи зобов’язані працівники йти до бомбосховища під час повітряної тривоги, що має зробити роботодавець, щоб забезпечити їхню безпеку, та хто відповідатиме у разі постраждалих.
14359

Гарантії прав працівників на охорону праці

Дізнайтеся, які права на охорону праці мають працівники при укладанні трудового договору і як вони можуть забезпечити своє здоров'я на робочому місці. З'ясуйте, які умови роботодавець зобов’язаний виконати, щоб гарантувати безпечну працю.
642

Види засобів підмощування

Подбайте про безпечну організацію робочих місць. Зокрема, перевірте, чи правильно експлуатуєте засоби підмощування. Ділимося порадами, як це зробити правильно.
4843

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді