Порядок укладання та форми договору про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України затвердив порядок, який регламентує умови здійснення розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій.

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 18.12.2013 № 16 затверджено Порядок укладання договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та форми договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Розстрочення заборгованості здійснюється за заявою держпідприємства вугільної галузі. Строк розстрочення має складати не більше 60 календарних днів з дати укладання договору з відділенням виконавчої дирекції Фонду про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду.

Не розглядаються заяви, що надійшли пізніше ніж 90 календарних днів. Про це державне підприємство вугільної галузі повинно отримати письмове повідомлення.

На підставі заяви, акту звірки суми заборгованості, складеного у довільній формі, доданих до заяви документів, та проведеної юридичною службою виконавчої дирекції Фонду правової експертизи, відділення дирекції Фонду визначає суму заборгованості, яка підлягає розстроченню. Висновки правової експертизи викладаються у юридичному висновку до договору і підтверджуються підписом керівника цієї служби. Протягом 10 робочих днів з дня подання заяви укладається договір про розстрочення заборгованості.

Разом із заявою подаються такі документи:

1)      копії установчих документів, засвідчені в установленому законодавством порядку;

2)      копія довіреності на уповноважену особу для підписання договору (у разі необхідності), засвідчена в установленому законодавством порядку;

3)      копія наказів про призначення керівника та головного бухгалтера або особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку державного підприємства вугільної галузі, засвідчені в установленому законодавством порядку;

4)      витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (розширений), виданий не раніше як за 10 календарних днів до дати подання заяви.

На розстрочену суму заборгованості не нараховуються штрафні санкції (пеня), окрім випадків, коли договір підлягає розірванню. Про це виконавча дирекція Фонду повідомляє держпідприємство вугільної галузі за формою, яка наведена у цьому Порядку.

Постановою також затверджено Договір про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

У додатках до Порядку наведені:

  • Форма договору про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
  • Повідомлення про розірвання договору про розстрочення заборгованості;

 Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

додаток

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Системи протипожежного захисту

До систем протипожежного захисту належать технічні засоби, розташовані на об’єкті, які використовують для запобігання, ліквідації та локалізації пожеж. Ці засоби допомагають захищати людей, довкілля та матеріальні цінності від пожежі. Розглянемо, що належить до цих систем.
28137

Впроваджуємо Правила внутрішнього трудового розпорядку

Правила внутрішнього трудового розпорядку (ПВТР) регулюють трудові відносини та є обов’язковими для усіх працівників підприємства. Під час інспектування фахівці Держпраці перевіряють, чи ознайомлені працівники з Правилами. Дізнайтеся, хто має розробити та ввести в дію ПВТР.
30382

Види вогнегасників

Аби забезпечити пожежну безпеку, кожне підприємство необхідно оснастити вогнегасниками. Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види вогнегасників, які особливості вони мають та коли їх застосовувати.
121774

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
102214

Режим праці влітку у спекотних умовах

Під час спекотної погоди роботодавці зобов’язані забезпечити працівникам безпечні умови праці. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
53577

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді