Порядок укладання та форми договору про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України затвердив порядок, який регламентує умови здійснення розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій.

Постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 18.12.2013 № 16 затверджено Порядок укладання договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та форми договору про розстрочення заборгованості державних підприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Розстрочення заборгованості здійснюється за заявою держпідприємства вугільної галузі. Строк розстрочення має складати не більше 60 календарних днів з дати укладання договору з відділенням виконавчої дирекції Фонду про розстрочення заборгованості держпідприємств вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду.

Не розглядаються заяви, що надійшли пізніше ніж 90 календарних днів. Про це державне підприємство вугільної галузі повинно отримати письмове повідомлення.

На підставі заяви, акту звірки суми заборгованості, складеного у довільній формі, доданих до заяви документів, та проведеної юридичною службою виконавчої дирекції Фонду правової експертизи, відділення дирекції Фонду визначає суму заборгованості, яка підлягає розстроченню. Висновки правової експертизи викладаються у юридичному висновку до договору і підтверджуються підписом керівника цієї служби. Протягом 10 робочих днів з дня подання заяви укладається договір про розстрочення заборгованості.

Разом із заявою подаються такі документи:

1)      копії установчих документів, засвідчені в установленому законодавством порядку;

2)      копія довіреності на уповноважену особу для підписання договору (у разі необхідності), засвідчена в установленому законодавством порядку;

3)      копія наказів про призначення керівника та головного бухгалтера або особи, на яку покладено ведення бухгалтерського обліку державного підприємства вугільної галузі, засвідчені в установленому законодавством порядку;

4)      витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (розширений), виданий не раніше як за 10 календарних днів до дати подання заяви.

На розстрочену суму заборгованості не нараховуються штрафні санкції (пеня), окрім випадків, коли договір підлягає розірванню. Про це виконавча дирекція Фонду повідомляє держпідприємство вугільної галузі за формою, яка наведена у цьому Порядку.

Постановою також затверджено Договір про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

У додатках до Порядку наведені:

  • Форма договору про розстрочення заборгованості державних підприємств  вугільної галузі із сплати страхових внесків та штрафних санкцій (пені) до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України;
  • Повідомлення про розірвання договору про розстрочення заборгованості;

 Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Місця для куріння

Як правильно визначати та облаштувати місця для куріння на підприємстві? Яка відповідальність передбачена за порушення законодавства щодо куріння тютюнових виробів у заборонених місцях? Про визначення спеціальних місць для куріння на підприємстві та заборонені законом місця для куріння розповідаємо у статті.
44743

Інструкція з охорони праці при роботі на персональному комп’ютері

Діяльність більшості працівників сучасних професій у виробничій сфері пов’язана з використанням комп’ютерної техніки. Скачайте інструкцію з охорони праці при роботі на ПК та ознайомте з нею працівників. За потреби адаптуйте інструкцію до умов вашого підприємства.
77423

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
78614

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
113275

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді