Нещасний випадок: заява про виплати онлайн

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Особи, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництві, мають змогу подати заяву онлайн про призначення/перерахунок страхових виплат або про надання соціальної послуги з догляду вдома. Таку можливість надає Пенсійний фонд України (ПФУ)

image40

Які особливості виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві та профзахворюванням

Завдяки централізованим інформаційним технологіям застраховані особи мають змогу на вебпорталі електронних послуг ПФУ скористатись онлайн-послугами:

  • подати заяву про призначення/перерахунок страхових виплат постраждалим на виробництві та про надання соціальної послуги з догляду вдома;
  • отримати дані персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інші відомості з Реєстру застрахованих осіб — інформацію про:
    • заробітну плату — дохід, грошове забезпечення;
    • сплачені страхові внески;
    • набутий страховий стаж;
  • контролювати сплату роботодавцями страхових внесків;
  • мати доступ до наявних відомостей своєї електронної трудової книжки;
  • подавати звернення (запит, пропозицію) та переглядати стан їх опрацювання;
  • одержувати та переглядати повідомлення від Фонду.

Роботодавці через електронний кабінет на вебпорталі ПФУ можуть подати заяву-розрахунок для отримання фінансування по лікарняних і звіт про використані страхові кошти.

На вебпорталі ПФУ, окрім того, працює сервіс «Пенсійний калькулятор», за допомогою якого можна порахувати орієнтовний розмір майбутньої пенсії, а користувачі також мають змогу:

  • отримати доступ до своєї електронної пенсійної справи (пенсіонери);
  • подати заяву:
    • на призначення або перерахунок пенсії, житлової субсидії або пільги;
    • оформлення пенсійного посвідчення;
  • надіслати дані для внесення змін до пенсійної справи;
  • сплатити добровільні внески на пенсійне страхування за себе або за інших осіб;
  • робити благодійні пожертви до системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Джерело: ПФУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про своєчасне повідомлення про нещасні випадки

Про всі нещасні випадки, професійні захворювання, загоряння, пожежі та аварійні ситуації на підприємстві необхідно негайно сповістити безпосереднього керівника робіт, службу охорони праці підприємства або іншу уповноважену особу. Кого саме та в яких випадках сповіщати, визначте в наказі, зразок якого пропонуємо вам скачати.
21912

Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві

У разі настання нещасних випадків, які завдали шкоди робітникам або іншим людям, роботодавець зобов'язаний вжити всіх зусиль для організації неупередженої та повної перевірки обставин таких подій. У статті розповідаємо не лише про загальну процедуру розслідування нещасних випадків, а й про те, як провести розслідування в умовах воєнного стану.
148313

Основні причини виробничого травматизму в Україні

Знаючи про найчастіші причини нещасних випадків, простіше організовувати систему профілактики виробничого травматизму, встановити контроль за тими ділянками робіт та параметрами виробничого середовища, які є підстави вважати найбільш травмонебезпечними.
53157

Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом

Акт розслідування нещасного випадку за формою Н-1 допоможе оформити факт нещасного випадку на підприємстві. Як заповнювати форму акта Н-1, які дані потрібно вказати, скільки років зберігати документ, яким органам надіслати — далі у статті.
139736

Службове розслідування порушень вимог безпеки

Якщо порушення вимог безпеки на виробництві спричинило негативні наслідки, зокрема призвело до матеріальних збитків або травмування працівника, роботодавець може ініціювати службове розслідування. У статті підкажемо, як проводити службове розслідування та надамо зразки супутніх документів.
83276

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді