Обмін лампочок: сервіс для підприємств

Право на обмін мають певні види юридичних осіб

image21

Як підвищити енергоефективність підприємства

Програма ЄС та Уряду з обміну ламп розжарювання на енергоощадні через портал «Дія» масштабована. Відтепер подати заяву на обмін мають змогу заклади культури, органи соцзахисту, ОСББ, бібліотеки й музеї, спортивні організації тощо.

lightbulb-g.pngБільше про Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів

Програма обміну спрямована на зменшення споживання електроенергії. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій і тимчасово окупованих територій. Загалом мета програми — обміняти 50 млн старих ламп розжарювання.

Юридичні особи мають змогу обміняти:

  • по 3 лампи на 10 кв. м приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 кв. м для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури й спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Як обміняти лампи на порталі «Дія»:

  1. авторизуватися за допомогою КЕПу юрособи;
  2. перевірити інформацію щодо підприємства;
  3. перейти в розділ «Послуги», вибрати «Обмін лампочок» і почати заповнення запиту на потребу;
  4. вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і вибрати кількість та типи ламп;
  5. поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  6. вказати місцезнаходження організації;
  7. перевірити та підтвердити дані щодо сформованого запиту;
  8. підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після того як юрособа подала заяву,  представники «Укрпошти» зв’яжуться з нею за вказаним номером телефону та нададуть подальші інструкції.

check-mark.pngСкачайте Інструкцію з охорони праці під час експлуатації пересувного бензинового генератора електроенергії

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
108360

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
66736

Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці

Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
104222

Зразок Положення про виконання робіт підвищеної небезпеки

Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
8928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді