Обмін лампочок: сервіс для підприємств

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Право на обмін мають певні види юридичних осіб

image83

Як підвищити енергоефективність підприємства

Програма ЄС та Уряду з обміну ламп розжарювання на енергоощадні через портал «Дія» масштабована. Відтепер подати заяву на обмін мають змогу заклади культури, органи соцзахисту, ОСББ, бібліотеки й музеї, спортивні організації тощо.

lightbulb-g.pngБільше про Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів

Програма обміну спрямована на зменшення споживання електроенергії. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій і тимчасово окупованих територій. Загалом мета програми — обміняти 50 млн старих ламп розжарювання.

Юридичні особи мають змогу обміняти:

  • по 3 лампи на 10 кв. м приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 кв. м для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури й спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Як обміняти лампи на порталі «Дія»:

  1. авторизуватися за допомогою КЕПу юрособи;
  2. перевірити інформацію щодо підприємства;
  3. перейти в розділ «Послуги», вибрати «Обмін лампочок» і почати заповнення запиту на потребу;
  4. вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і вибрати кількість та типи ламп;
  5. поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  6. вказати місцезнаходження організації;
  7. перевірити та підтвердити дані щодо сформованого запиту;
  8. підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після того як юрособа подала заяву,  представники «Укрпошти» зв’яжуться з нею за вказаним номером телефону та нададуть подальші інструкції.

check-mark.pngСкачайте Інструкцію з охорони праці під час експлуатації пересувного бензинового генератора електроенергії

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
78408

Навчання з охорони праці

Одне із завдань служби охорони праці підприємства — провести навчання з охорони праці та перевірку знань за його результатами. Дізнайтеся про принципи організації та види навчання з питань охорони праці, а також завантажте готові зразки необхідних документів.
112962

Класифікація шкідливих і важких умов праці

Як здійснюють оцінку умов праці на робочих місцях, які бувають ступені шкідливих умов праці, якими нормативними документами затверджено переліки робіт зі шкідливими і важкими умовами праці — далі у статті.
108962

Експлуатуємо атракціонну техніку безпечно

Перед початком роботи атракціонних комплексів потрібно впевнитись у справності обладнання та компетентності персоналу щодо попередження нещасних випадків. Стаття допоможе розібратися, як організувати монтаж, техогляд і безпечну експлуатацію атракціонів, які дозвільні документи оформити, зокрема під час воєнного стану, і як забезпечити безпеку відвідувачів
2953

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді