Обмін лампочок: сервіс для підприємств

Право на обмін мають певні види юридичних осіб

image55

Як підвищити енергоефективність підприємства

Програма ЄС та Уряду з обміну ламп розжарювання на енергоощадні через портал «Дія» масштабована. Відтепер подати заяву на обмін мають змогу заклади культури, органи соцзахисту, ОСББ, бібліотеки й музеї, спортивні організації тощо.

lightbulb-g.pngБільше про Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів

Програма обміну спрямована на зменшення споживання електроенергії. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій і тимчасово окупованих територій. Загалом мета програми — обміняти 50 млн старих ламп розжарювання.

Юридичні особи мають змогу обміняти:

  • по 3 лампи на 10 кв. м приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 кв. м для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури й спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Як обміняти лампи на порталі «Дія»:

  1. авторизуватися за допомогою КЕПу юрособи;
  2. перевірити інформацію щодо підприємства;
  3. перейти в розділ «Послуги», вибрати «Обмін лампочок» і почати заповнення запиту на потребу;
  4. вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і вибрати кількість та типи ламп;
  5. поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  6. вказати місцезнаходження організації;
  7. перевірити та підтвердити дані щодо сформованого запиту;
  8. підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після того як юрособа подала заяву,  представники «Укрпошти» зв’яжуться з нею за вказаним номером телефону та нададуть подальші інструкції.

check-mark.pngСкачайте Інструкцію з охорони праці під час експлуатації пересувного бензинового генератора електроенергії

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Обов’язкові медогляди працівників молочно-товарної ферми

Ознайомтеся з порядком проведення обов'язкових медичних оглядів для працівників молочно-товарної ферми, де утримується велика рогата худоба. Дізнайтеся, хто відповідає за організацію таких оглядів та які працівники повинні пройти профілактичний медогляд — читайте про це у статті
141

Протокол засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці

Результат перевірки знань з питань охорони праці працівників, яких допускають до виконання робіт з підвищеною небезпекою, та робіт, де є потреба у професійному доборі, оформлюють протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці. Встигніть скачати чинний документ.
33813

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час. Про особливості охорони праці під час воєнного стану розповідаємо у статті.
15481

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді