Обмін лампочок: сервіс для підприємств

Право на обмін мають певні види юридичних осіб

image74

Як підвищити енергоефективність підприємства

Програма ЄС та Уряду з обміну ламп розжарювання на енергоощадні через портал «Дія» масштабована. Відтепер подати заяву на обмін мають змогу заклади культури, органи соцзахисту, ОСББ, бібліотеки й музеї, спортивні організації тощо.

lightbulb-g.pngБільше про Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів

Програма обміну спрямована на зменшення споживання електроенергії. Її реалізують Мінекономіки, Мінцифри, АТ «Укрпошта» в усіх регіонах України, крім зони бойових дій і тимчасово окупованих територій. Загалом мета програми — обміняти 50 млн старих ламп розжарювання.

Юридичні особи мають змогу обміняти:

  • по 3 лампи на 10 кв. м приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;
  • по 2 лампи на 10 кв. м для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури й спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Як обміняти лампи на порталі «Дія»:

  1. авторизуватися за допомогою КЕПу юрособи;
  2. перевірити інформацію щодо підприємства;
  3. перейти в розділ «Послуги», вибрати «Обмін лампочок» і почати заповнення запиту на потребу;
  4. вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і вибрати кількість та типи ламп;
  5. поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  6. вказати місцезнаходження організації;
  7. перевірити та підтвердити дані щодо сформованого запиту;
  8. підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після того як юрособа подала заяву,  представники «Укрпошти» зв’яжуться з нею за вказаним номером телефону та нададуть подальші інструкції.

check-mark.pngСкачайте Інструкцію з охорони праці під час експлуатації пересувного бензинового генератора електроенергії

Джерело: Урядовий портал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці молодих працівників

Хто такі «молодий працівник», «молодий спеціаліст» та «молодий громадянин»? Як працевлаштувати їх правильно та без ризиків? Які особливі вимоги до охорони праці молодих співробітників? Відповіді – у статті.
2225

Охорона праці в IT компаніях

Охорона праці в IT — це про здоров’я, безпеку й ефективність. Дізнайтеся зі статті, як створити комфортні умови для працівників у сучасних реаліях.
191

Охорона праці в стоматології

Зі статті ви дізнаєтеся про особливості охорони праці у закладах охорони здоров’я стоматологічного профілю, зокрема про те, як налагодити роботу служби охорони праці у вашому закладі.
13863

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді