Розмінування полів: подача заявок на допомогу

Міжнародна програма передбачає підтримку для фермерів Харківщини

image89

Сільськогосподарські роботи з підвищеною небезпекою
В Україні розпочалась реєстрація на проведення розмінування та реабілітації земель сільськогосподарського призначення. Програму реалізовують ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) та Всесвітня продовольча програма, з боку українського уряду залучене Міністерство аграрної політики та продовольства.

Проєкт передбачає надання фермерам допомоги для відновлення сільськогосподарського виробництва — насамперед, йдеться про розмінування територій.

Розмінування полів: подача заявок на допомогу Більше про охорону праці під час польових робіт

Подати заявку на участь у програмі можуть фермери Харківської області з Богодухівської, Ізюмської, Куп'янської, Харківської та Чугуївської, які є власниками або орендарями ділянок загальною площею до 300 га. Обирати аграріїв, яким буде надано допомогу у рамках програми, будуть за такими критеріями:

  • значна частка необроблюваних внаслідок війни земель;
  • значна частка розбомблених земельних ділянок;
  • значна частка зон забруднення;
  • зменшення кількості працівників внаслідок війни;
  • загальнодержавне значення ґрунтів;
  • сполучення ділянок з дренажним басейном, вилуговування ґрунту.

Подавати заявку на участь у програмі потрібно через Державний аграрний реєстр. Усі фермери пройдуть додаткову верифікацію. Також потрібно буде надати кадастрові дані орних земельних ділянок, які вважаються небезпечними. Цю інформацію додатково підтверджуватимуть через порівняння зі знімками з супутника.

Кінцевий термін подання заявки для участі у програмі — 15 серпня 2023 року.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як підготувати підприємство до можливих аварійних ситуацій в енергомережі

Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
68

Які існують засоби захисту у надзвичайних ситуаціях

Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
22569

Дистанційна робота під час воєнного стану

Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
21312

Oрганізація проведення інструктажів з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
234118

Бланк Акта про нещасний випадок невиробничого характеру

Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.
70405

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді