Розмінування полів: подача заявок на допомогу

Міжнародна програма передбачає підтримку для фермерів Харківщини

image63

Сільськогосподарські роботи з підвищеною небезпекою
В Україні розпочалась реєстрація на проведення розмінування та реабілітації земель сільськогосподарського призначення. Програму реалізовують ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) та Всесвітня продовольча програма, з боку українського уряду залучене Міністерство аграрної політики та продовольства.

Проєкт передбачає надання фермерам допомоги для відновлення сільськогосподарського виробництва — насамперед, йдеться про розмінування територій.

Розмінування полів: подача заявок на допомогу Більше про охорону праці під час польових робіт

Подати заявку на участь у програмі можуть фермери Харківської області з Богодухівської, Ізюмської, Куп'янської, Харківської та Чугуївської, які є власниками або орендарями ділянок загальною площею до 300 га. Обирати аграріїв, яким буде надано допомогу у рамках програми, будуть за такими критеріями:

  • значна частка необроблюваних внаслідок війни земель;
  • значна частка розбомблених земельних ділянок;
  • значна частка зон забруднення;
  • зменшення кількості працівників внаслідок війни;
  • загальнодержавне значення ґрунтів;
  • сполучення ділянок з дренажним басейном, вилуговування ґрунту.

Подавати заявку на участь у програмі потрібно через Державний аграрний реєстр. Усі фермери пройдуть додаткову верифікацію. Також потрібно буде надати кадастрові дані орних земельних ділянок, які вважаються небезпечними. Цю інформацію додатково підтверджуватимуть через порівняння зі знімками з супутника.

Кінцевий термін подання заявки для участі у програмі — 15 серпня 2023 року.

Джерело: Кабінет Міністрів України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечка на підприємстві

Аптечка першої допомоги має бути на кожному підприємстві, адже часто від оперативності надання домедичної допомоги залежить життя людини. Яким має бути склад аптечки невідкладної медичної допомоги, де саме повинна розміщуватися аптечка першої допомоги у виробничому підрозділі, хто відповідає за неї — про все це дізнайтеся зі статті.
108362

Комплексні заходи з охорони праці

Комплексні заходи з охорони праці розробляють для запобігання випадкам виробничого травматизму на підприємстві, підвищення наявного рівня охорони праці. Дізнайтеся, хто розробляє комплексні заходи з охорони праці на підприємстві, що в них передбачити та чи нестиме роботодавець відповідальність за їх невиконання.
66736

Особливості проведення повторного інструктажу з охорони праці

Повторний інструктаж з охорони праці: кому проводити, які матеріали використовувати під час занять, як правильно вчинити, якщо працівник перебував у відпустці або хворів у день проведення повторного інструктажу.
104222

Зразок Положення про виконання робіт підвищеної небезпеки

Під час виконання робіт із підвищеною небезпекою необхідно оформлювати відповідний наряд-допуск. У статті наводимо зразок Положення про застосування нарядів-допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки. Адаптуйте для свого підприємства
8928

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді