16 жовтня 2014 року з 11.00 до 12.30 у рамках виставки OHS/Охорона праці-2014 відбудеться безкоштовний семінар «Організація проведення робіт підвищеної небезпеки», який пройде за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, павільйон №1, конференц-зал №4.
16 жовтня 2014 року з 11.00 до 12.30 у рамках виставки OHS/Охорона праці-2014 відбудеться безкоштовний семінар «Організація проведення робіт підвищеної небезпеки»,* який пройде за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, павільйон №1, конференц-зал №4.
Лектором семінару виступить Микола ФЕДОРЕНКО, постійний автор журналу «Довідник спеціаліста з охорони праці», головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві.
У програмі:
- Документи дозвільного характеру на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки
- Організація робіт за нарядом-допуском
- Допуск на територію діючого підприємства підрядних організацій. Спільні заходи між генпідрядною та субпідрядною організаціями
Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.