Інформація для громадян, які приїхали з АРК, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на своїй веб-сторінці розмістив інформацію, яка допоможе громадянам, які приїхали з АРК, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей у вирішенні питань отримання всіх видів державної соціальної підтримки; розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів

З метою забезпечення безперервності одержання страхових виплат потерпілими на виробництві та членами їх сімей, які прибувають для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей,  виконавчою дирекцією Фонду зобов’язано робочі органи в областях та м. Києві належним чином організувати прийняття заяв переселенців, надання кваліфікованих роз'яснень та допомоги, здійснювати оформлення страхових виплат зазначеним категоріям громадян у першу чергу.

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України опікується потерпілими на виробництві та членами їх сімей незалежно від місця їх проживання.

Для вирішення питань одержання страхових виплат  необхідно звернутися до найближчого управління або відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Основні документи, які необхідно мати при собі:

- паспорт;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;

- висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та індивідуальної програми реабілітації (ІПР) (за наявності).

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо слід звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на «гарячу лінію»:

Пенсійного фонду України

0 800 503 753

Державного центру зайнятості

0 800 505 060

730 - з мобільного телефону

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0 800 501 892

«Телефон довіри» Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0 800 501 383

З питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів слід звертатися за телефонами та адресами до обласних державних адміністрацій за місцем Вашого перебування.

Для вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах, слід звертатися за телефоном Урядової «гарячої лінії» (БЕЗКОШТОВНО): 0 800 507 309 (цілодобово).

Інформджерело: Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
33

Організовуємо охорону праці в осінньо-зимовий період

Підготовку до зимового періоду розпочинати заздалегідь. Особливо важливо при цьому врахувати досвід минулого року, який виявився для більшості підприємств надзвичайно складним через постійні обстріли енергетичної інфраструктури. Більше про охорону праці в осінньо-зимовий період — у статті.
14232

Інженер з охорони праці за сумісництвом

У законодавстві чітко вказано, в який випадках інженер з охорони праці за сумісництвом працювати може, а в яких — ні. Також потрібно розрізняти поняття «сумісництво» та «суміщення». Як не порушити законодавство — далі у статті.
22149

Завдання та обов'язки служби охорони праці підприємства

Служба охорони праці контролює стан безпеки та гігієни праці на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся, коли потрібно створювати СОП, якою має бути її чисельність, а також про права та обов'язки служби охорони праці.
57247

Призначення відповідального за теплове господарство

Як правильно призначити відповідального за теплове господарство? Які вимоги до персоналу та що необхідно знати для безпечної експлуатації теплових установок і мереж? У статті розглянуто ключові аспекти, правила та рекомендації щодо організації теплового господарства на підприємстві.
170

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді