Інформація для громадян, які приїхали з АРК, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на своїй веб-сторінці розмістив інформацію, яка допоможе громадянам, які приїхали з АРК, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей у вирішенні питань отримання всіх видів державної соціальної підтримки; розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів

З метою забезпечення безперервності одержання страхових виплат потерпілими на виробництві та членами їх сімей, які прибувають для тимчасового проживання з Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей,  виконавчою дирекцією Фонду зобов’язано робочі органи в областях та м. Києві належним чином організувати прийняття заяв переселенців, надання кваліфікованих роз'яснень та допомоги, здійснювати оформлення страхових виплат зазначеним категоріям громадян у першу чергу.

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України опікується потерпілими на виробництві та членами їх сімей незалежно від місця їх проживання.

Для вирішення питань одержання страхових виплат  необхідно звернутися до найближчого управління або відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Основні документи, які необхідно мати при собі:

- паспорт;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;

- висновок медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та індивідуальної програми реабілітації (ІПР) (за наявності).

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо слід звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Крім того, для отримання допомоги ви можете звернутися на «гарячу лінію»:

Пенсійного фонду України

0 800 503 753

Державного центру зайнятості

0 800 505 060

730 - з мобільного телефону

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

0 800 501 892

«Телефон довіри» Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

0 800 501 383

З питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів слід звертатися за телефонами та адресами до обласних державних адміністрацій за місцем Вашого перебування.

Для вирішення питань, пов’язаних з тимчасовим перебуванням в інших регіонах, слід звертатися за телефоном Урядової «гарячої лінії» (БЕЗКОШТОВНО): 0 800 507 309 (цілодобово).

Інформджерело: Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про створення служби охорони праці

Під час створення на підприємстві служби охорони праці та призначення відповідальної особи за стан охорони праці вам знадобиться наказ про створення служби охорони праці. У статті ви знайдете приклад такого наказу та матимете змогу скачати його.
23640

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36702

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10501

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
32656

Інструктажі з пожежної безпеки: види, порядок проведення

Інструктажі з питань пожежної безпеки — один із найбільш ефективних заходів забезпечення пожежної безпеки на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся про види протипожежних інструктажів, періодичність проведення інструктажів з пожежної безпеки та перевірку набутих знань.
163567

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді