Фахівці ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» МОЗ України разом зі «Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги» підготували методичний посібник «Домедична допомога постраждалим внаслідок ДТП»
Фахівці ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я України разом зі «Всеукраїнською радою реанімації та екстреної медичної допомоги» підготували методичний посібник «Домедична допомога постраждалим внаслідок ДТП».
Ключовими факторами, які спонукали авторів до створення навчально-методичного посібника, стали актуальність домедичної допомоги під час ДТП та правило першого часу. Адже чим скоріше постраждалий отримає домедичну допомогу, тим швидше він одужає.
У книжці зібрано основні принципи надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП згідно з сучасними міжнародними стандартами. Посібник стане в нагоді водіям, кандидатам у водії, а також пересічному читачеві.
Офіційний сайт МОЗ
Дізнайтеся зі статті, як формувати культуру безпеки на підприємстві. Отримайте практичні кейси та поради, як уникнути ризиків та нещасних випадків.
Чи можна використовувати одну інструкцію для різних видів інструктажів? Усе, що потрібно знати читайте в нашому матеріалі
Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.