Державна служба України з питань праці нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку
Державна служба України з питань праці (Держпраці) нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку.
Відповідно до Порядку включення (виключення) вибухових матеріалів промислового призначення до (з) Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.08.2006 року № 515 (далі — Перелік), для включення вибухових матеріалів до Переліку суб’єкт господарювання подає до Держпраці:
- заяву за зразком, що додається до Переліку;
- належним чином завірену копію затверджених та зареєстрованих технічних умов на вибуховий матеріал;
- сертифікат відповідності вибухового матеріалу (за наявністю).
Держпраці наголошує, що відповідно до пункту 12 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1137 затверджено Перелік вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню.
Дізнайтеся про заходи, які допоможуть зменшити ризик пошкодження обладнання та нещасних випадків на підприємстві. Практичні рекомендації, інструкції, ефективні методи запобігання аварійним ситуаціям в енергомережі – усе в одному матеріалі
Які існують види засобів захисту у надзвичайних ситуаціях, які обов’язки у суб’єктів господарювання щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту у надзвичайних ситуаціях — розповідає експерт.
Існує декілька способів, як організувати роботу працівників під час воєнного стану. Один із можливих варіантів — перевести працівників на дистанційну роботу. Дізнайтеся, як це зробити із дотриманням чинного законодавства.
Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
Як правильно скласти Акт про нещасний випадок невиробничого характеру за формою НТ, кому його надіслати та скільки років після закінчення розслідування зберігати? Скачуйте зразок, читайте статтю, щоб не припуститися помилки.