До відома підприємців, які застосовують вибухові матеріали

Теми:
Державна служба України з питань праці нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку

Державна служба України з питань праці (Держпраці) нагадує, які документи повинен подати суб’єкт господарювання для включення вибухових матеріалів до Переліку.

Відповідно до Порядку включення (виключення) вибухових матеріалів промислового призначення до (з) Переліку вибухових матеріалів промислового призначення, допущених до постійного виробництва і застосування, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.08.2006 року № 515 (далі — Перелік), для включення вибухових матеріалів до Переліку суб’єкт господарювання подає до Держпраці:

  • заяву за зразком, що додається до Переліку;
  • належним чином завірену копію затверджених та зареєстрованих технічних умов на вибуховий матеріал;
  • сертифікат відповідності вибухового матеріалу (за наявністю).

Держпраці наголошує, що відповідно до пункту 12 частини першої статті 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2015 № 1137 затверджено Перелік вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як відбувається перевірка знань з електробезпеки

Які бувають види перевірок знань з електробезпеки, хто з працівників та з якою періодичністю має їх проходити, як організувати перевірку знань з електробезпеки. Про все це — далі у статті.
29540

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах

Інструкція з пожежної безпеки в приміщеннях і кабінетах є обов’язковою для виконання всіма працівниками підприємства й поширюється на всі приміщення та кабінети підприємства. У ній встановлено основні вимоги до забезпечення пожежної безпеки в будівлі. Завантажте зразок інструкції, розроблений експертом, та за потреби адаптуйте документ до умов вашого підприємства.
47006

Oрганізація проведення інструктажів з питань охорони праці

Зі статті ви дізнаєтеся, які існують види інструктажів з охорони праці, хто проводить інструктажі з охорони праці, яка періодичність проведення інструктажів з охорони праці та як проводити інструктажі з охорони праці під час війни.
219987

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді