Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

Блок під заголовком новини 1Підпишіться на Telegram-канал Служба охорони праці. Новини! Оперативно й без зайвого шуму інформуємо про важливе

Дізнайтеся, чим відрізняється ризикоорієнтована система управління охороною праці від традиційної та як її запровадити з нуля

Ризикоорієнтована СУОП

Онлайн-семінар для інженерів з охорони праці

Схвалена Урядом Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні передбачає запровадження ризикоорієнтованого підходу, що відповідає стандартам ЄС. Проте такий підхід часто є несподіванкою для фахівців з охорони праці.

Дізнатися про відмінності між традиційною та ризикоорієнтованою системою управління охороною праці можна 22 грудня на онлайн-семінарі. Лектори — досвідчені фахівці у галузі управління охороною праці та юриспруденції, які підкажуть відповіді на головні питання:

  • як організувати оцінку ризиків з нуля;
  • як виявляти небезпеки та класифікувати їх;
  • як залучити до впровадження ризикоорієнтованої СУОП роботодавців і працівників та ін.

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

Підготуйтеся до зміни принципів роботи СУОП

Крім того, семінар допоможе розібратися з однією з наріжних тем — проведенням перевірок. Завдяки порадам фахівців ви будете готові до заходів контролю та знатимите, які права мають контролери, а які — суб'єкт господарювання. Отже, ви зможете відстояти інтереси свого підприємства.

Втім, якщо інформація від спеціалістів здаватиметься вам неповною, в кінці кожного блоку ви матимете змогу поставити уточнювальні запитання.

Слухачі семінару гарантовано зможуть спростити свою подальшу роботу, адже отримають готові зразки Форм оцінки ризиків, аналітичну презентацію «Які працеохоронні порушення допускають підприємства у 2021 році» за матеріалами перевірок Держпраці та відеозапис навчання. Також їм видадуть електронний сертифікат, що підтвердить участь у семінарі.

Наприкінці на всіх чекає розіграш подарунків.

Будьте готовими до змін ще до того, як вони почнуться, адже своєчасність — гарантія успіху!

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП
22 грудняОновіть свої знання щодо роботи СУОП, і зміни ніколи не зможуть заскочити вашу компанію зненацька
оцінка ризиків з нуля; класифікація небезпеки; управління ризиками; підготовка до перевірки; захист своїх прав —

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заохочення працівників до дотримання правил безпеки

Важливим та першочерговим завданням безпеки праці на робочих місцях є формування лідерства вищого керівництва в питаннях безпеки та пріоритетної уваги до цих питань. У такому випадку працівник буде бачити і вірити, що безпека його праці - це одна з ключових цінностей підприємства. Саме це є одним із мотивів безпечної поведінки працівників.
957

Атестація робочих місць за умовами праці: важливі нюанси, які потрібно знати роботодавцеві

Зі статті ви дізнаєтеся, який алгоритм проведення атестації робочих місць за умовами праці, як до неї підготуватися, яку відповідальність нестиме роботодавець, якщо він не провів атестацію, та чи потрібно проводити атестацію під час війни.
64673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді