Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

Дізнайтеся, чим відрізняється ризикоорієнтована система управління охороною праці від традиційної та як її запровадити з нуля

Ризикоорієнтована СУОП

Онлайн-семінар для інженерів з охорони праці

Схвалена Урядом Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні передбачає запровадження ризикоорієнтованого підходу, що відповідає стандартам ЄС. Проте такий підхід часто є несподіванкою для фахівців з охорони праці.

Дізнатися про відмінності між традиційною та ризикоорієнтованою системою управління охороною праці можна 22 грудня на онлайн-семінарі. Лектори — досвідчені фахівці у галузі управління охороною праці та юриспруденції, які підкажуть відповіді на головні питання:

  • як організувати оцінку ризиків з нуля;
  • як виявляти небезпеки та класифікувати їх;
  • як залучити до впровадження ризикоорієнтованої СУОП роботодавців і працівників та ін.

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП

Підготуйтеся до зміни принципів роботи СУОП

Крім того, семінар допоможе розібратися з однією з наріжних тем — проведенням перевірок. Завдяки порадам фахівців ви будете готові до заходів контролю та знатимите, які права мають контролери, а які — суб'єкт господарювання. Отже, ви зможете відстояти інтереси свого підприємства.

Втім, якщо інформація від спеціалістів здаватиметься вам неповною, в кінці кожного блоку ви матимете змогу поставити уточнювальні запитання.

Слухачі семінару гарантовано зможуть спростити свою подальшу роботу, адже отримають готові зразки Форм оцінки ризиків, аналітичну презентацію «Які працеохоронні порушення допускають підприємства у 2021 році» за матеріалами перевірок Держпраці та відеозапис навчання. Також їм видадуть електронний сертифікат, що підтвердить участь у семінарі.

Наприкінці на всіх чекає розіграш подарунків.

Будьте готовими до змін ще до того, як вони почнуться, адже своєчасність — гарантія успіху!

Як упровадити на підприємстві ризикоорієнтовану СУОП
22 грудняОновіть свої знання щодо роботи СУОП, і зміни ніколи не зможуть заскочити вашу компанію зненацька
оцінка ризиків з нуля; класифікація небезпеки; управління ризиками; підготовка до перевірки; захист своїх прав —

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8752

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді