Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Запроваджені урядом додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи почали застосовуватися з 21 жовтня

Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Кабмін постановою від 11.10.2021 № 1066 доповнив перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, що стосуються регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні. Відповідні зміни внесені до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236.

Тест-практикум. Як захистити права працівників на час карантинуНові правила міжрегіональних перевезень не поширюються на осіб до 18 років.

До міських та внутрішньообласних перевезень ці правила не застосовуватимуть.

Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів із «жовтим» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон із «червоним» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Перевізник нестиме відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів.

Відповідальність за порушення правил карантину встановлює стаття 44-3 КпАП, яка передбачає за порушення правил карантину штраф:

  • для громадян — від однієї до двох тисяч НМДГ;
  • для посадових осіб — від двох до десяти тисяч НМДГ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Всесвітній день охорони праці 2025

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП. Дізнайтеся, як звучить тема Дня охорони праці — 2025 та як організувати День охорони праці на підприємстві.
114754

Що потрібно знати про цивільно-правовий договір на виробництві

Чим відрізняється цивільно-правовий договір від трудового? Коли ЦПД визнають трудовим? Який штраф чекає на роботодавця за неоформлених працівників? Як розслідувати нещасний випадок із підрядником? Відповіді на ці та інші питання — далі у статті.
8813

Охорона праці під час простою підприємства

У період простою підприємство не функціонує повністю або частково, а працівники, яким оголосили простій, не виконують трудові обов’язки. Дізнайтеся детальніше про умови запровадження простою на підприємстві, порядок його оформлення та як це впливає на охорону праці.
1471

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді