Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Запроваджені урядом додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи почали застосовуватися з 21 жовтня

Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Кабмін постановою від 11.10.2021 № 1066 доповнив перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, що стосуються регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні. Відповідні зміни внесені до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236.

Тест-практикум. Як захистити права працівників на час карантинуНові правила міжрегіональних перевезень не поширюються на осіб до 18 років.

До міських та внутрішньообласних перевезень ці правила не застосовуватимуть.

Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів із «жовтим» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон із «червоним» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Перевізник нестиме відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів.

Відповідальність за порушення правил карантину встановлює стаття 44-3 КпАП, яка передбачає за порушення правил карантину штраф:

  • для громадян — від однієї до двох тисяч НМДГ;
  • для посадових осіб — від двох до десяти тисяч НМДГ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Чи мають працівники право не працювати під час повітряної тривоги

Чи оплачується робота під час повітряної тривоги? Який штраф за роботу під час повітряної тривоги? Які дії працівників під час повітряної тривоги? Відповіді на ці питання та все про те, як створити безпечні умови праці під час повітряної тривоги – у статті.
97

Порядок затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки

Які обов’язки для керівників підприємств та осіб, котрі проводять навчання, передбачені документом? Та як за новим порядком проводити інструктажі з пожежної безпеки — розкажемо у статті.
5225

Організація навчання працівників з електробезпеки

Які існують форми навчання працівників, котрі обслуговують електроустановки споживачів, якими документами має бути врегульоване таке навчання. Більше про навчання та інструктаж працівників з електробезпеки — у статті.
19097

Розробляємо План роботи служби охорони праці

Для ефективної роботи служба охорони праці розробляє план заходів з охорони праці. Які питання мають бути охоплені в ньому, які заходи та терміни передбачені? Скачайте план роботи служби з охорони праці, підготовлений експертом, та дізнайтеся відповіді на ці та інші актуальні питання.
38456

Вимоги до організації робочого місця працівника з охорони праці

Організація робочого місця працівника з охорони праці є важливим аспектом забезпечення безпеки на робочому місці. Що таке робоче місце та робоча зона? Як має виглядати безпечне робоче місце? Чи є санітарно-гігієнічні вимоги до робочого місця? Якою має бути площа робочого місця на одного працівника? Відповіді на ці питання та все про вимоги до організації робочого місця – у статті.
192

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді