Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Запроваджені урядом додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи почали застосовуватися з 21 жовтня

Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Кабмін постановою від 11.10.2021 № 1066 доповнив перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, що стосуються регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні. Відповідні зміни внесені до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236.

Тест-практикум. Як захистити права працівників на час карантинуНові правила міжрегіональних перевезень не поширюються на осіб до 18 років.

До міських та внутрішньообласних перевезень ці правила не застосовуватимуть.

Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів із «жовтим» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон із «червоним» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Перевізник нестиме відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів.

Відповідальність за порушення правил карантину встановлює стаття 44-3 КпАП, яка передбачає за порушення правил карантину штраф:

  • для громадян — від однієї до двох тисяч НМДГ;
  • для посадових осіб — від двох до десяти тисяч НМДГ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дотримання вимог охорони праці на елеваторах

Елеватори входять у новий сезон роботи в умовах війни. Поряд з небезпеками воєнного стану, періодичних обстрілів та аварійних відключень електроенергії на підприємства чатують і традиційні небезпеки. Тому роботодавцям необхідно забезпечити постійний нагляд за безпекою на робочих місцях та організовувати технологічний процес відповідно до вимог нормативно - правових актів з охорони праці (далі – НПАОП).
33

Потенційні загрози під час відключень світла на підприємстві

У цій статті розглянемо основні загрози, які виникають під час блекауту, а також рекомендації як підготуватися до блекаутів, щоб убезпечити працівників підприємства від травмувань та інших наслідків, пов’язаних із можливими непередбачуваними відключеннями електроенергії.
398

Комісія з питань охорони праці: завдання та обов'язки

Комісію з питань охорони праці створюють як консультативно-дорадчий орган, у якому представники адміністрації і профспілок спільно вирішують питання безпеки, гігієни праці, виробничого середовища. Про те, як створити таку комісію і організувати її роботу, — далі.
11897

Обмеження та вимоги під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі

Зі статті ви дізнаєтеся, чи існують вимоги, обмеження та ризики, які мають враховуватися під час ручного переміщення вантажів працівниками жіночої статі. Також ознайомитеся з нормами підіймання і переміщення важких речей жінками.
64

Режим праці влітку у спекотних умовах

В останні два тижні в Україні встановилася надзвичайно спекотна погода, а отже роботодавцям час подбати про належні умови праці під час роботи в спеку. Зі статті ви дізнаєтеся, за якої температури дозволено виконувати різні види робіт, як запобігти перегріванню організму, а також знайдете зразки супровідних документів.
47349

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді