Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Запроваджені урядом додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи почали застосовуватися з 21 жовтня

Нові карантинні обмеження перевезення пасажирів почали діяти

Кабмін постановою від 11.10.2021 № 1066 доповнив перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, що стосуються регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні. Відповідні зміни внесені до постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236.

Тест-практикум. Як захистити права працівників на час карантинуНові правила міжрегіональних перевезень не поширюються на осіб до 18 років.

До міських та внутрішньообласних перевезень ці правила не застосовуватимуть.

Якщо ви пересуваєтеся в межах регіонів із «жовтим» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Якщо ви виїжджаєте або прямуєте в регіон із «червоним» рівнем епіднебезпеки, вам буде необхідний один із таких документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами дводозної вакцини;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Перевізник нестиме відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів.

Відповідальність за порушення правил карантину встановлює стаття 44-3 КпАП, яка передбачає за порушення правил карантину штраф:

  • для громадян — від однієї до двох тисяч НМДГ;
  • для посадових осіб — від двох до десяти тисяч НМДГ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40077

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7580

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86396

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58910

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді