Призначено нового менеджера Проєкту Євросоюзу та Міжнародної організації праці

Новий керівник раніше був технічним радником МОП у Грузії, Вірменії та Азербайджані

Призначено нового менеджера Проєкту Євросоюзу та Міжнародної організації праці

Новим менеджером Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» став Жолт Дудаш. Він змінив на цій посаді Антоніу Сантуша, який був менеджером Проєкту впродовж чотирьох попередніх років.

Які вимоги встановлює законодавство щодо створення безпечних умов праці

У Міжнародній організації праці відмітили, що Жолт Дудаш — професіонал з великим досвідом роботи головним технічним радником МОП у Грузії, Вірменії та Азербайджані.

Призначено нового менеджера Проєкту Євросоюзу та Міжнародної організації праціЯкою має бути система управління охороною праці (СУОП)

Проєкт ЄС-МОП спрямований на сприяння безпечній, здоровій і задекларованій праці в країні. Він допомагає наблизити українське законодавство до основних міжнародних і європейських норм із безпеки й здоров’я на роботі та трудових відносин.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40079

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
7833

Організація охорони праці на підприємстві

Організація охорони праці на підприємстві — це цілісна система прав, обов’язків та повноважень суб’єктів виробничого процесу, процедур, спрямованих на дотримання безпечного рівня виробництва, правил та нормативних вимог, які регулюють питання найманої праці.
86397

Інструкції з охорони праці в навчальних закладах

Інструкції з охорони праці в закладі освіти — це локальні нормативно-правові акти, що визначають обов’язкові вимоги безпеки, яких повинні дотримувати працівники навчальних закладів. У статті ви знайдете зразки інструкцій з охорони праці в школі. За потреби адаптуйте їх до умов вашого навчального закладу
58934

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді