Затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 № 101 затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Постановою КМУ від 11.03.2015 № 101 затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту:

  • Типове положення про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, яке визначає основи створення функціональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, її склад, завдання та рівні. У цьому Положенні термін «функціональна підсистема» вживається у значенні складової частини єдиної державної системи цивільного захисту, до якої входять органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, суб’єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту;
  • Типове положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, яке визначає основи створення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, її склад, завдання та рівні. У цьому Положенні термін «територіальна підсистема» вживається у значенні складової частини єдиної державної системи цивільного захисту, яка створюється в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі і до якої входять ланки територіальної підсистеми, органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб’єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту.

Постанова набрала чинності 27.03.2015.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Температурний скринінг працівників: як запровадити

Проведення температурного скринінгу працівників — обов’язкова процедура профілактичних заходів. Як організувати температурний скринінг на підприємстві, хто має контролювати його та як скласти наказ про запровадження температурного скринінгу — відповідає експерт.
36590

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Масове використання генераторів стало новою українською реальністю. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
10103

Охорона праці жінок в Україні

Якими нормами законодавства урегульована охорона праці жінок на підприємстві у мирний та воєнний час? Що потрібно знати про особливості роботи жінок з вантажами, роботу жінок у нічний час, про нюанси працевлаштування та звільнення жінок? Детально про трудові права жінок — у статті.
31746

Інструктажі з пожежної безпеки: види, порядок проведення

Інструктажі з питань пожежної безпеки — один із найбільш ефективних заходів забезпечення пожежної безпеки на підприємстві. Зі статті ви дізнаєтеся про види протипожежних інструктажів, періодичність проведення інструктажів з пожежної безпеки та перевірку набутих знань.
162927

Правила безпеки праці під час виконання робіт у колійному господарстві

У зв'язку з тим, що робота працівників колійного господарства пов'язана з рухом поїздів і маневровою роботою, вона вимагає ретельного виконання правил і технологічних процесів кожного виду робіт.
52

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді