Затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2015 № 101 затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

Постановою КМУ від 11.03.2015 № 101 затверджено Типові положення про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту:

  • Типове положення про функціональну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, яке визначає основи створення функціональної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, її склад, завдання та рівні. У цьому Положенні термін «функціональна підсистема» вживається у значенні складової частини єдиної державної системи цивільного захисту, до якої входять органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, суб’єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту;
  • Типове положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту, яке визначає основи створення територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, її склад, завдання та рівні. У цьому Положенні термін «територіальна підсистема» вживається у значенні складової частини єдиної державної системи цивільного захисту, яка створюється в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі і до якої входять ланки територіальної підсистеми, органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб’єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту.

Постанова набрала чинності 27.03.2015.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Охорона праці на підприємствах з підвищеним рівнем шуму

Дізнайтесь зі статті, як виробничий шум впливає на здоров’я працівників та які професії в зоні ризику. Ознайомтесь з сучасними засобами індивідуального захисту та організацією профілактики на підприємствах із підвищеним рівнем шуму.
610

Позаплановий інструктаж з охорони праці

В яких випадках з працівниками потрібно проводити позаплановий інструктаж з охорони праці та хто має право вимагати його проведення? З яких частин складається позаплановий інструктаж? Що буде, якщо працівник не пройде його? Відповіді — далі.
96948

Помилки в охороні праці: людський чинник

Розгляньмо в статті детальніше основні фактори та причини виникнення помилок в охороні праці. А також, як здійснити підготовку інструктажів з охорони праці на підприємствах, в установах, а також для навчальних занять із працівниками.
347

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді