За порушення прав осіб з інвалідністю при працевлаштуванні можуть запровадити адмінвідповідальність

Законопроєкт вже зареєстровано у Верховній Раді України
За порушення прав осіб з інвалідністю при працевлаштуванні можуть запровадити адмінвідповідальність

До парламенту внесли законопроєкт № 5421 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства про працевлаштування осіб з інвалідністю».

Калькулятор для розрахунку нормативу для працевлаштування осіб з інвалідністю

Цей документ пропонує закріпити відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій, ФОПів за відмову в укладенні трудового договору або в просуванні по службі, звільнення або переведення особи з інвалідністю на іншу роботу без її згоди з мотивів інвалідності.

Зокрема, до КУпАП планують додати нову статтю під номером 165-6 — «Порушення законодавства про працевлаштування осіб з інвалідністю». Вона передбачатиме накладання штрафу до 255 грн за такі дії:

  • відмову в укладенні трудового договору;
  • відмову в просуванні по службі;
  • звільнення;
  • переведення особи з інвалідністю на іншу роботу без її згоди з мотивів інвалідності (за винятком випадків, коли за висновком медико-соціальної експертизи стан здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків, загрожує здоров'ю і безпеці праці інших осіб, або ж продовження трудової діяльності чи зміна її характеру та обсягу загрожує погіршенню здоров'я особи з інвалідністю);
  • неподання звітів про працевлаштування осіб з інвалідністю;
  • використання не за цільовим призначенням наданих з Державного фонду соціального захисту осіб з інвалідністю дотацій, компенсацій, позик, відшкодування витрат на професійну підготовку, підвищення кваліфікації і перепідготовку осіб з інвалідністю, фінансової допомоги.

У разі повторного порушення розмір стягнення може зрости до 340 грн.

Проєкт закону спрямований до парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності та наданий для ознайомлення народним депутатам.

Зауважимо, згідно з Законом про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні, особи з інвалідністю мають право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом (з урахуванням індивідуальних програм реабілітації).

Джерело: ЛІГА:ЗАКОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Для чого потрібне Положення про розробку інструкцій з охорони праці, які розділи воно має містити та який їх зміст? У статті ви знайдете відповіді не лише на ці та інші питання, а й зможете завантажити зразок Положення про розробку інструкцій з охорони праці.
5217

Електробезпека

Важливо не лише дотримуватися правил електробезпеки, а й знати про причини виникнення електротравм, яка дія електричного струму на організм людини, про умови ураження людини електричним струмом. Електробезпека на виробництві — докладно розповідаємо про всі нюанси у нашій статті.
66191

Положення про навчання з питань охорони праці на підприємстві

Одним з основних документів з навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві є Положення про навчання з питань охорони праці. Які вимоги до цього документа, хто його затверджує й узгоджує — дізнайтеся зі статті.
40309

Як безпечно експлуатувати генератори електричної енергії

Минулого року масове використання генераторів стало новою українською реальністю. На жаль, влітку 2024 року ситуація може повторитися. У статті розповідаємо про переваги різних видів генераторів, як організувати їх безпечну роботу й подбати про пожежну безпеку та які вимоги до обслуговувального персоналу
8750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді